Auto Moto Łukasz Szakowski – Słupsk

Auto Moto Łukasz Szakowski - Słupsk

Auto Moto Łukasz Szakowski to profesjonalny warsztat samochodowy, usytuowany w pobliżu centrum Słupska, przy ulicy Przemysłowej 35. Firma koncentruje się na zapewnieniu klientom całkowitej obsługi ich pojazdów. To miejsce, które tętni pasją do motoryzacji, a każde auto traktowane jest z indywidualnym podejściem i maximum uwagi. Znakomicie wykwalifikowany personel korzysta z najnowocześniejszych narzędzi i technik, aby naprawić i zoptymalizować każdy pojazd, który trafia do serwisu.

Działalność Auto Moto Łukasz Szakowski jest bardzo różnorodna, obejmuje takie usługi jak: mechanika samochodowa, serwis klimatyzacji, serwis silników Diesla, ale również serwis samochodów ciężarowych. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje także serwis motocykli oraz naprawa skuterów, które są obsługiwane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Pragnąc sprostać najbardziej kompleksowym potrzebom klientów, firma oferuje także usługi wulkanizacji.

Mieszczący się w Słupsku warsztat ceniony jest przez klientów za profesjonalizm i wysoką jakość usług. Świadczy o tym wysoka ocena – 4,8 na 5 punktów, na podstawie aż 67 ocen. Wiara klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z usług Auto Moto, nieustannie rośnie, czego dowodem są liczne pozytywne opinie.

Godziny otwarcia wynoszą od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty serwis czynny jest od 10:00 do 14:00. W niedziele warsztat jest zamknięty. Ułatwia to dostosowanie wizyty w serwisie do własnego harmonogramu, nawet jeżeli jest on bardzo napięty.

Kontakt z Auto Moto Łukasz Szakowski to prawdziwa wygoda. Obsługa klienta jest zawsze gotowa odpowiedzieć na pytania i służyć wsparciem. Można się z nią skontaktować telefonicznie, pod numerem +48 889 599 476. To niewątpliwy dowód na to, że serwis Auto Moto, Łukasz Szakowski, to gwarancja jakości i profesjonalizmu, a przede wszystkim zadowolenia z usług.

Adres: Przemysłowa 35, 76-200 Słupsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-20:00
wtorek:08:00-20:00
środa:08:00-20:00
czwartek:08:00-20:00
piątek:08:00-20:00
sobota:10:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Serwis silników Diesla, Serwis motocykli, Naprawa skuterów, Wulkanizacja, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply