MK Serwis Maciej Kornatowski – Słupsk

MK Serwis Maciej Kornatowski - Słupsk

MK Serwis Maciej Kornatowski jest czołowym warsztatem samochodowym zlokalizowanym w mieście Słupsk na ulicy Poznańskiej 82. Firma specjalizuje się w serwisowaniu samochodów, a w szczególności marek takich jak Mercedes. Maciej Kornatowski, właściciel firmy, jest doskonale znanym i cenionym mechanikiem na lokalnym rynku. Jego zaangażowanie, kompetencje oraz doświadczenie przekładają się na najwyższej jakości usługi świadczone przez firmę MK Serwis.

Warsztat MK Serwis Maciej Kornatowski słynie nie tylko z wysokiego poziomu usług, lecz także z elastycznego podejścia do klienta. Godziny otwarcia zakładu są wyjątkowo dogodne – od 09:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty warsztat jest otwarty od 10:00 do 17:00. Firma zrozumiała potrzeby współczesnego klienta i dostosowała swoje godziny otwarcia tak, aby jak najbardziej pasowały do tętniącego życiem miasta Słupsk.

Firma MK Serwis Maciej Kornatowski ma silną obecność w Internecie, szczególnie na Facebooku, gdzie regularnie informuje swoich klientów o promocjach, nowych usługach czy ważnych zmianach. Klienci bardzo cenią sobie ten proaktywny podejście firmy, co potwierdzają liczne pozytywne opinie na profilu MK Serwis na Facebooku.

MK Serwis Maciej Kornatowski cieszy się niezwykle pozytywną opinią wśród swoich klientów. Zaglądając do recenzji zamieszczonych na stronie firmy na Facebooku, łatwo zauważyć, że prawie wszyscy klienci są zadowoleni z usług MK Serwis. Warsztat otrzymał ocenę 4,6 na 5 możliwych punktów, co jest średnią z 42 recenzji. Nie ma wątpliwości, że MK Serwis to miejsce, którym można zaufać.

Kompetencje i wiarygodność MK Serwis Maciej Kornatowski potwierdza fakt, że firma ta jest najczęściej pokazywana w wynikach Google dla zapytań związanych z serwisem samochodowym w Słupsku. Firma znajduje się na szczycie organicznych wyników wyszukiwania, co świadczy o jej silnej pozycji w branży i wysokiej jakości świadczonych usług.

Adres: Poznańska 82, 76-200 Słupsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-21:00
wtorek:09:00-21:00
środa:09:00-21:00
czwartek:09:00-21:00
piątek:09:00-21:00
sobota:10:00-17:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply