GMT Cars-Service – Słupsk

GMT Cars-Service - Słupsk

Są pierwszym miejscem, do którego pasjonaci samochodów zwracają się, gdy ich ulubione pojazdy potrzebują serwisu – GMT Cars-Service w Słupsku. Ta reputacja nie jest wynikiem przypadku, ale wynika z konsekwentnej oferty, szerokiego zakresu umiejętności i doświadczenia w branży. Mając pod swoim kierunkiem profesjonalnych mechaników samochodowych, są w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości na każdym kroku.

Znajdują się przy ulicy Karola Borchardta 73 w Słupsku, GMT Cars-Service jest idealnie położony dla klientów z całego regionu. Każdego dnia, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, ten warsztat jest otwarty, gotowy i chętny do naprawy samochodów. Niestety, nie są otwarci w weekendy, ale ich pełny tygodniowy harmonogram umożliwia klientom spore możliwości umówienia się na serwis.

W kręgu wielu kierowców GMT Cars-Service zasłynął jako specjalista od Mercedesa. Ta renomowana firma przyciąga klientów nie tylko znakomitą lokalizacją i szerokim zakresem usług, ale również wysoką jakością wykonywanych prac. To właśnie wysoka jakość jest tym, co przyciąga klientów do tego serwisu, stąd też firma zdobyła ocenę 4,5 na 5 na podstawie opinii 45 oceniających.

Bez względu na to, czy potrzebujesz podstawowego serwisu, czy masz do czynienia z bardziej skomplikowanym problemem, GMT Cars-Service posiada odpowiednie umiejętności i narzędzia, aby sprostać zadaniu. Klienci mogą oczekiwać transparentności, rzetelnej oceny i uczciwej pracy wykonanej przez zespół doświadczonych mechaników.

Jeżeli masz klaustrofobiczne obawy o przyszłość swojego samochodu, zaparkuj go na lotnisku GMT Cars-Service w Słupsku. Zadzwoń pod numer +48 503 100 029, aby umówić się na wizytę. Ten warsztat to miejsce, gdzie każdy samochód jest traktowany z należytym szacunkiem i profesjonalizmem.

Adres: Karola Borchardta 73, 76-200 Słupsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply