Szendrak, Bosch Car Service – Słupsk

Szendrak, Bosch Car Service - Słupsk

Usytuowana w Słupsku, Firma Szendrak, Bosch Car Service, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych warsztatów samochodowych w regionie. Mając ocenę serwisu na 3.6, zasłużoną na podstawie dokładnie 63 recenzji, Szendrak jest symbolem niezawodności i profesjonalizmu w mieście. Od momentu otwarcia, firma nieustannie pnie się w górę, szerząc swoją renomę poprzez świadczoną obsługę na najwyższym poziomie. Firma ma swoją siedzibę przy al. Nad Rzeką w Słupsku i można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem +48 602 129 061.

Szendrak, Bosch Car Service, to nie tylko warsztat samochodowy. To także serwis klimatyzacji, sklep z akumulatorami, sklep samochodowy, elektryk samochodowy, mechanik samochodowy, sklep z oponami i felgami, wulkanizacja i miejsce, gdzie można dokonać wymiany oleju. Pełny zakres usług oferowanych przez Szendrak sprawia, że jest to miejsce, do którego klienci wracają za każdym razem, gdy ich pojazdy potrzebują jakiejkolwiek formy naprawy lub konserwacji.

Data i godzina otwarcia serwisu uwzględniają potrzeby nawet najbardziej zapracowanych klientów: od poniedziałku do piątku Szendrak jest otwarty w godzinach od 9:00 do 17:00, a w soboty od 9:00 do 15:00. W niedziele serwis jest zamknięty. Dzięki takim godzinom otwarcia, klienci mają możliwość zostawić swoje samochody na naprawę na początku dnia i odebrać je po pracy.

W dzisiejszym świecie, dobry warsztat samochodowy jest tak samo niezbędny jak dobry mechanik. Firma Szendrak, będąca częścią sieci Bosch Car Service, zrozumiała to doskonale, oferując swoim klientom nie tylko naprawy, ale też możliwość zakupu części samochodowych. Dzięki temu klienci otrzymują pełen pakiet usług w jednym miejscu, co jest wygodnym i efektywnym rozwiązaniem.

Podsumowując, umiejscowiony w Słupsku serwis Szendrak Bosch Car Service jest miejsce, które oferuje pełen zakres usług motoryzacyjnych. Bardzo dobrze oceniany przez swoich klientów, serwis ten zyskał ich zaufanie przez profesjonalizm i wysoki standard obsługi. Zawsze otwarty do dyskusji i służący radą, Szendrak jest miejscem godnym polecenia każdemu, kto szuka niezawodnego serwisu samochodowego.

Adres: al. Nad Rzeką, 76-200 Słupsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:09:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Sklep samochodowy, Sklep z akumulatorami, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju, Wulkanizacja, Sklep z oponami i felgami

Lokalizacja:

Leave a Reply