• Home
  • Gorzów Wielkopolski
  • Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i serwis Gorzów Wielkopolski Mojsiuk – Gorzów Wielkopolski

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i serwis Gorzów Wielkopolski Mojsiuk – Gorzów Wielkopolski

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i serwis Gorzów Wielkopolski Mojsiuk - Gorzów Wielkopolski

Założona w Gorzowie Wielkopolskim, firma Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis zajmuje uprzywilejowane miejsce wśród dealerów aut i serwisów samochodowych ciężarowych. Siedziba firmy znajduje się na ulicy Złotego Smoka 16, 66-400 Gorzów Wielkopolski i jest otwarta od poniedziałku do soboty z godzinami pracy dostosowanymi do potrzeb klientów – przez większą część dnia od rana aż do późnego wieczora. Firma cieszy się uznaniem wśród klientów, co potwierdza średnia ocena 4,6 na 5 pochodząca od 180 oceniających.

Specjalizując się w serwisie Mercedes-Benz, profesjonalna drużyna mechaników oraz dealerów aut gwarantuje kompleksową obsługę sprzedaży i serwisową. Wykwalifikowani specjaliści, których wiedzę potwierdza wieloletnie doświadczenie, dbają o to, aby każdy facet serwisowy spełniał najwyższe standardy jakości, dokładności i efektywności.

Działalność firmy obejmuje nie tylko sprzedaż i serwis samochodów osobowych, ale rozszerza się również na samochody ciężarowe. Stałe rozwiązania serwisowe, gwarantują klientom spokój umysłu, wiedząc, że ich pojazdy są utrzymywane na najwyższym poziomie przez ekspertów w swoim fachu. Działania firmy są skupione na zapewnieniu zadowolenia i spełnieniu oczekiwań każdego klienta.

Kompetencje firmy nie kończą się na sprzedaży i obsłudze samochodów. Również szereg usług posprzedażowych jest dostępnych dla klientów, w tym szczegółowe przeglądy, naprawy mechaniczne, elektromechaniczne oraz bodyshop. Ta holistyczna oferta sprawia, że klienci firmy mają możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi zarówno podczas zakupu, jak i długoterminowego użytkowania swojego pojazdu.

Mercedes-Benz Autoryzowany Dealer i Serwis to synonim niezawodności i zaufania, zgodnie z najlepszymi wartościami i standardami, które Mercedes-Benz kultywuje od wielu lat. Firma jest kontynuatorem niemieckiej tradycji i doświadczenia, jednocześnie zwracając uwagę na nowoczesne rozwiązania i technologie, które są cechą charakterystyczną marki.

Adres: Złotego Smoka 16, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-21:00
wtorek:07:00-21:00
środa:07:00-21:00
czwartek:07:00-21:00
piątek:07:00-20:00
sobota:07:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply