Janas. Janas A. – Gorzów Wielkopolski

Janas. Janas A. - Gorzów Wielkopolski

Janas A. to renomowany warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisowaniu i naprawie samochodów marki Mercedes. Firma jest zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Skrajnej 33. Warsztat cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród klientów, o czym świadczy wysoka ocena na poziomie 4,6 przyznana przez 43 osoby. Janas A zapewnia kompleksową obsługę pojazdów Mercedes, dzięki czemu każdy właściciel takiego auta może liczyć na fachową pomoc w zakresie napraw i bieżącego serwisowania.

Wysoka ocena serwisu wynika z profesjonalnego podejścia do klienta i doświadczeniu w branży. Ekipa warsztatu składa się z wysoko wykwalifikowanych mechaników, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Klienci często podkreślają, że usługi świadczone przez serwis Janas A. to gwarancja zadowolenia oraz wysoki standard obsługi. Firma posiada również zaawansowaną infrastrukturę warsztatową, która pozwala na szybkie i rzetelne przeprowadzenie naprawy.

Warsztat działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:00. Zdecydowanie na tę ofertę to nie tylko wybór profesjonalnego serwisu, ale też komfortu wynikającego z możliwości kontaktowania się z warsztatem pod numerem +48 601 584 012. Firma zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, czas to pieniądz, dlatego stara się jak najszybciej odpowiadać na potrzeby swoich Klientów.

Firma Janas A. jest miejscem, gdzie zaawansowane technologie spotykają się z doświadczeniem i wiedzą. Znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych umożliwia zespołowi Janas A. prowadzenie napraw na najwyższym poziomie. To co wyróżnia serwis na tle konkurencji, to fakt, że firma nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, które pomagają zrozumieć potrzeby Klientów i lepiej dostosować do nich swoją ofertę.

Making the decision to service your Mercedes at Janas A. is not only a guarantee of high-quality service, but also the comfort of being able to contact the workshop at +48 601 584 012. It is worth knowing that the workshop’s working hours are from 09:00 to 16:00 from Monday to Friday. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie – to te cechy wyróżniają warsztat Janas A na tle konkurencji i świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług.

Adres: Skrajna 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-16:00
wtorek:09:00-16:00
środa:09:00-16:00
czwartek:09:00-16:00
piątek:09:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply