Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka – Gorzów Wielkopolski

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka - Gorzów Wielkopolski

Mieści się w sercu Gorzów Wielkopolski, Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka to autoryzowany dealer i serwis Mercedes-Benz, który oferuje pełną gamę samochodów tej prestiżowej marki. Firma jest płynnie zintegrowana z rynkiem motoryzacyjnym tego regionu, od 1997 roku dostarczając swoim klientom najwyższej jakości usługi. Z dumą swoją lokalizację określa na Kasprzaka 30, 66-400 Gorzów Wielkopolski i jest dostępna pod numerem telefonu: +48 95 788 16 00. Firma pozostaje otwarta od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00, a w soboty od 08:00 do 15:00.

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka jest nie tylko dealerem, ale także autoryzowanym serwisem Mercedes-Benz. Działalność firmy dotyczy zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych, zawsze przywodząc wachlarz możliwości, które mają na celu zaspokojenie różnorodnych potrzeb swoich klientów. Oferują zarówno nowe, jak i używane samochody, umożliwiając tym samym szeroki wybór dla swoich klientów. Elekteryczny asortyment, obejmujący różne modele i konfiguracje, sprawia, że Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka wyróżnia się na tle innych salonów.

Oferując nie tylko zakup, ale i doradztwo, Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka jest miejscem dla tych, którzy szukają wsparcia w procesie zakupu samochodu. Ich eksperci są zawsze do dyspozycji, aby pomóc w dobraniu odpowiedniego modelu, zrozumieniu specyfikacji technicznych i funkcjonalności. W ten sposób klienci mają pewność, że otrzymują samochód, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i stylowi życia.

Zaangażowanie firmy jest oczywiste, kiedy patrzy się na jej reputację wśród klientów: firma ma wysoką ocenę 4,3 na 5 od 235 oceniających. Ta pozytywna ocena jest dowodem na to, że Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka doskonale łączy wysoką jakość produktów z doskonałą obsługą klienta. To jest firma, której można zaufać pod względem profesjonalizmu, jakości i wsparcia.

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka nie przestaje się rozwijać i stale poszukuje nowych talentów, aby dołączyli do ich zespołu. Firma jest zainteresowana nawiązaniem kontaktu z tymi, którzy chcą przyczynić się do nieustannego rozwoju i sukcesu firmy.

Adres: Kasprzaka 30, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Mercedes-Benz, Salon samochodowy, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply