MERC SERWIS Michał Takuszewicz – Gorzów Wielkopolski

MERC SERWIS Michał Takuszewicz - Gorzów Wielkopolski

MERC SERWIS Michał Takuszewicz to renomowany warsztat samochodowy specjalizujący się w obszarze serwisu Mercedesów, swoją siedzibę ma w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Koniawskiej 49A. Wyróżnia się bogatym doświadczeniem, zaawansowanym sprzętem i profesjonalną obsługą. Ta firma, prowadzona przez pana Michała Takuszewicza, cieszy się znakomitą reputacją wśród klientów, którzy cenią sobie solidność i jakość wykonanych usług.

Na firmę MERC SERWIS składa się wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Bez względu na skomplikowanie problemu, profesjonaliści z MERC SERWIS dostarczają najwyższej jakości rozwiązania. Na podstawie siedmiu ocen, firma zasługuje na wysoką ocenę 4,4 w skali 1-5.

Czuć tu naprawdę dużą pasję dla marki Mercedes, co przekłada się na jakość usług. Firma MERC SERWIS jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, natomiast w soboty i niedziele jest zamknięta. Wszystkie osoby chcące skorzystać z usług warsztatu, mogą umówić się na wizytę telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 663 845 738.

Wiarygodność i profesjonalizm firmy potwierdza lokalizacja warsztatu. Miejscowość Gorzów Wielkopolski jest znanym i cenionym centrum motoryzacyjnym, a ulica Koniawska 49A, 66-400 Gorzów Wielkopolski jest idealnym miejscem dla wszelkich operacji serwisowych i naprawczych. To, co wyróżnia MERC SERWIS Michał Takuszewicz, to indywidualne podejście do każdego klienta i jego pojazdu Mercedes.

Podsumowując, MERC SERWIS to miejsce, które łączy pasję do marki Mercedes z profesjonalnym serwisem. Zgrany zespół, zaawansowany sprzęt i lokalizacja to zalety, które są atutami firmy. Gorzów Wielkopolski jest miejscem, gdzie MERC SERWIS Michał Takuszewicz jest gwarancją najwyższej jakości usług serwisowych dla Mercedesów.

Adres: Koniawska 49 A, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply