Merc Centrum Marek Mokrzycki – Gorzów Wielkopolski

Merc Centrum Marek Mokrzycki - Gorzów Wielkopolski

Merc Centrum Marek Mokrzycki jest profesjonalnym warsztatem samochodowym zlokalizowanym w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Myśliborskiej 21/25. Wyspecjalizowany w obsłudze aut marki Mercedes, gwarantuje klientom fachowe usługi oraz indywidualne podejście do każdego problemu. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, z oceną 4 na 5 możliwych punktów, którą przyznało jej 25 osób. Jest to nie tylko efekt solidnego podejścia do pracy, ale również poparcie wieloletnich doświadczeń.

Do dyspozycji klientów warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 18:00, oraz w soboty od 9:30 do 14:00. W niedzielę warsztat jest zamknięty. Podejmujemy wszelkie starania, aby dostosować godziny pracy do czasu wolnego naszych klientów. Zainteresowane osoby mogą skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem +48 888 664 552.

Według opinii znalezionych w sieci Merc Centrum Marek Mokrzycki to warsztat godny naśladowania przez innych mechaników, z dobrą reputacją i uczciwymi cenami. Jedynym minusem, jak zauważa jeden z klientów, może być problem z parkowaniem, który wynika jednak z centralnej lokalizacji firmy. Warto więc wziąć to pod uwagę planując wizytę.

Profesjonaliści z Merc Centrum Marek Mokrzycki starają się indywidualnie podejść do każdego klienta, aby zapewnić maksimum satysfakcji. Obeznani z najnowszymi technologiami, są w stanie szybko i efektywnie rozwiązać każdy problem związany z samochodem, co potwierdzić mogą liczne pozytywne opinie konsumentów.

Podsumowując, Merc Centrum Marek Mokrzycki to solidny, dobrze oceniany warsztat specjalizujący się w obsłudze aut marki Mercedes. Zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim, zapewnia swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Dużym plusem firmy jest terminowość oraz rzetelność wykonywanych usług, co w połączeniu z dobrą obsługą klienta sprawia, że Merc Centrum Marek Mokrzycki to miejsce, które z całą pewnością warto odwiedzić.

Adres: Myśliborska 21/25, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-18:00
wtorek:09:00-18:00
środa:09:00-18:00
czwartek:09:00-18:00
piątek:09:00-18:00
sobota:09:30-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply