Bosch Service Grusza – Gorzów Wielkopolski

Bosch Service Grusza - Gorzów Wielkopolski

Bosch Service Grusza to renomowany warsztat samochodowy, mieszczący się pod adresem Warszawska 156, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Działając w Gorzowie Wielkopolskim, firma swoją reputację zbudowała na podstawie niezawodnych usług i profesjonalnego podejścia do klienta. Warsztat ma na swoim koncie imponującą ocenę 4,9 na 5, która jest wynikiem recenzji 56 klientów, co tylko potwierdza wysoką jakość oferowanych tam usług.

Firma Bosch Service Grusza działa w godzinach 07:00-15:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy jest zamknięta. Zajmuje się szeroko rozumianym serwisem samochodowym, który obejmuje zarówno naprawę, jak i konserwację pojazdów. Zespół składa się z wykwalifikowanych mechaników, którzy posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale i doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Jako autoryzowany serwis marki Bosch, Bosch Service Grusza korzysta z najnowszych technologii i narzędzi, które gwarantują efektywną i skrupulatną obsługę samochodu. Działalność firmy polega na kompleksowej obsłudze pojazdów różnych marek. Profesjonalizm wyraża się nie tylko w jakości świadczonych usług, ale również w przestrzeganiu terminów, co jest kluczowe dla zadowolenia klienta.

Na stronie internetowej pod adresem http://grusza.bosch-service.pl/ klienci mogą zapoznać się z pełną ofertą firmy oraz skontaktować się z nią telefonicznie pod numerem +48 602 642 985. Detaily kontaktu są również dostępne na stronie, co pozwala na wygodne umówienie wizyty w warsztacie. Bosch Service Grusza stawia na transparentność i łatwość komunikacji, co przekłada się na komfort klienta.

Zakres działalności Bosch Service Grusza obejmuje nie tylko serwis samochodowy, ale także diagnostykę i naprawę układów hamulcowych, serwis ogumienia czy wymianę oleju. Firma gwarantuje, że usługi te są realizowane z należytą starannością, przy użyciu wysokiej jakości części. Odpowiednia opieka nad pojazdem to klucz do jego długiej niezawodności i bezpieczeństwa na drodze, dlatego warto zaufać profesjonalistom.

Adres: Warszawska 156, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-15:00
wtorek:07:00-15:00
środa:07:00-15:00
czwartek:07:00-15:00
piątek:07:00-15:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply