• Home
  • Tychy
  • Auto Serwis Tychy – Serwis Porsche, BMW, Honda, Mercedes, VW, Skoda, Lexus, Audi, Fiat, serwis klimatyzacji samochodowej. – Tychy

Auto Serwis Tychy – Serwis Porsche, BMW, Honda, Mercedes, VW, Skoda, Lexus, Audi, Fiat, serwis klimatyzacji samochodowej. – Tychy

Auto Serwis Tychy - Serwis Porsche, BMW, Honda, Mercedes, VW, Skoda, Lexus, Audi, Fiat, serwis klimatyzacji samochodowej. - Tychy

To wybitne przedsiębiorstwo o nazwie Auto Serwis Tychy zlokalizowane jest w malowniczym mieście Tychy przy Skowronków 6, 43-100. Od wielu lat zdobywają uznanie klientów za sprawą swojego profesjonalizmu, doświadczenia i szerokiej oferty usług, co przekłada się na wysoką ocenę 4,8 na podstawie 93 opinii. Firma ta specjalizuje się w naprawach samochodów różnych marek, takich jak Porsche, BMW, Honda, Mercedes, VW, Skoda, Lexus, Audi oraz Fiat. Wyróżniają się jednak nie tylko serwisem samochodowym.

Za usługami serwisu klimatyzacji samochodowej stoi doświadczony zespół, który oferuje wszechstronne usługi w tym zakresie. Zachęcają do korzystania z ich usług niezależnie od marki samochodu, zapewniających komfort jazdy podczas najgorętszych dni. Profesjonalna obsługa oraz rzetelne podejście do każdej naprawy zapewniają najwyższy standard usług.

Godziny otwarcia warsztatu Auto Serwis Tychy są bardzo elastyczne, obsługuje on klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-17:00 oraz w soboty od 08:00 do 14:00. Niedziele są dniem wolnym. Ta ustawa pozwala na terminową obsługę nawet najbardziej zapracowanych klientów.

Warsztat Auto Serwis Tychy oferuje także usługi wulkanizacji. Doświadczeni mechanicy gwarantują szybką i fachową usługę, której time frame zależy od stanu opon. Gwarantują również bezpieczeństwo i komfort jazdy, a do każdego klienta podchodzą indywidualnie.

Za pomocą numeru telefonu firmy +48 516 099 205 można łatwo i szybko umówić się na wizytę serwisową, a także zasięgnąć rzetelnego doradztwa związanego z naprawą czy konserwacją samochodu. Auto Serwis Tychy to miejsce, w którym każdy kierowca znajdzie profesjonalną pomoc i wsparcie.

Adres: Skowronków 6, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-17:00
wtorek:07:00-17:00
środa:07:00-17:00
czwartek:07:00-17:00
piątek:07:00-17:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply