• Home
  • Tychy
  • MAXSERWIS Perfect Service Karolina Kiliszewska – Tychy

MAXSERWIS Perfect Service Karolina Kiliszewska – Tychy

MAXSERWIS Perfect Service Karolina Kiliszewska - Tychy

MAXSERWIS Perfect Service Karolina Kiliszewska to renomowany warsztat samochodowy, blacharski i lakiernik samochodowy mieszczący się w Tychach. Firma z długotrwałym doświadczeniem, jest znana z wysoko wykwalifikowanego personelu i szerokiego zakresu oferowanych usług. Działa pod adresem Serdeczna 6, 43-109 Tychy, służąc pomocą dla mieszkańców miasta i okolic.

Warsztat oferuje szeroki wachlarz usług, które obejmują nie tylko mechanikę czy elektrykę samochodową, ale także układ hamulcowy, blacharkę i lakiernictwo. profesjonalna pomoc drogowa to kolejna sfera działania firmy. Zaufanie, jakim cieszy się MAXSERWIS Perfect Service Karolina Kiliszewska, jest dowodem na wysoki standard świadczonych usług.

Godziny otwarcia warsztatu to: od poniedziałku do piątku 09:00-18:00, w soboty i niedziele warsztat jest zamknięty. Klienci, którzy chcieliby skorzystać z usług warsztatu, mogą skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 607 842 460. W przypadku awarii na drodze, służąca pomocą drogowa jest dostępna przez całą dobę.

Opinie klientów o MAXSERWIS Perfect Service Karolina Kiliszewska są zdecydowanie pozytywne. Firma posiada ocenę 4 na 5 punktów, bazując na 24 recenzjach. Klienci chwalą warsztat za profesjonalizm, szybką obsługę i wysokie standardy usług. To sprawia, że MAXSERWIS jest jednym z najlepiej ocenianych warsztatów samochodowych w Tychach.

Zakres usług, profesjonalizm i pozytywne opinie klientów składają się na silną pozycję MAXSERWIS Perfect Service Karolina Kiliszewska na rynku motoryzacyjnym. Firma zapewnia, że każdy samochód, który trafi do ich warsztatu, otrzyma najwyższą jakość obsługi i zostanie zwrócony do klienta w idealnym stanie.

Adres: Serdeczna 6, 43-109 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-18:00
wtorek:09:00-18:00
środa:09:00-18:00
czwartek:09:00-18:00
piątek:09:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik samochodowy, Pomoc drogowa

Lokalizacja:

Leave a Reply