• Home
  • Tychy
  • Mechanika Pojazdowa Skupin – Tychy

Mechanika Pojazdowa Skupin – Tychy

Mechanika Pojazdowa Skupin - Tychy

Miejsce tętniące pasją i profesjonalizmem, tak w skrócie można opisać firmę Mechanika Pojazdowa Skupin. Specjalizująca się w serwisowaniu samochodów, szczególnie marki Mercedes, cieszy się niezmiernym uznaniem i zaufaniem klientów, co potwierdza imponująca średnia ocen wynosząca 4,7 na 5 możliwych punktów, wystawiona przez 112 osób. Firma działa na terenie miasta Tychy, a dokładnie znajduje się pod adresem Nowa 40, 43-100 Tychy.

Prowadzona z prawdziwym zamiłowaniem do motoryzacji, Mechanika Pojazdowa Skupin oferuje szeroki spektrum usług, od wymiany filtrów i oleju, przez serwis opon, aż po wymianę amortyzatorów czy klocków hamulcowych. Klienci cenią sobie nie tylko kunszt pracowników, ale i uczciwość oraz transparentność na każdym etapie realizacji usługi.

Dostępna pod numerem telefonu +48 32 219 54 36, Mechanika Pojazdowa Skupin oferuje usługi w dni robocze od 8.00 do 16.00. W soboty oraz niedziele zakład jest zamknięty, ale można umówić wizytę w tygodniu na dogodny termin i godzinę. To dowód na to, że firma stawia na elastyczność i dostosowanie się do potrzeb klienta.

Od początku swojego istnienia, Mechanika Pojazdowa Skupin nieustannie rozwija swój zakres usług i podnosi kwalifikacje zespołu. Dzięki temu, dogłębnie rozumieją specyfikę silników Mercedes i potrafią skutecznie diagnozować oraz usprawniać ich działanie. Zadowolenie klientów jest dla nich najważniejsze, co widać zarówno w ich podejściu do pracy, jak i w recenzjach wystawianych przez użytkowników.

Podsumowując, Mechanika Pojazdowa Skupin to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie. Bez względu na to, czy chodzi o rutynowy przegląd, czy poważną usterkę – tutaj zawsze można liczyć na fachową pomoc i profesjonalizm.

Adres: Nowa 40, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply