Adam Sierżant – Wałbrzych

Adam Sierżant - Wałbrzych

Adam Sierżant jest wysoko ocenionym warsztatem samochodowym znajdującym się w malowniczym mieście Wałbrzych, przy ulicy Bolesława Krzywoustego 26/3, 58-300. Firma jest znana na rynku motoryzacyjnym z profesjonalizmu i zaangażowania, co potwierdzają klienci, oceniając usługi na najwyższy możliwy wynik – 5 na 5 możliwych punktów, na podstawie 8 indywidualnych ocen.

Warsztat samochodowy Adama Sierżanta specjalizuje się w obsłudze marki Mercedes. Dzięki zaangażowaniu i wysokim kompetencjom technicznym, placówka stanowi gwarancję rzetelnej i terminowej realizacji wszystkich usług, zaczynając od rutynowych przeglądów, a kończąc na naprawach technicznych. To co wyróżnia warsztat to fakt, że dla Adama Sierżanta nie ma rzeczy niemożliwych.

Godziny otwarcia warsztatu to poniedziałek-piątek 07:00-15:00, z notatką, że placówka jest zamknięta zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Długie godziny otwarcia to niewątpliwie duże ułatwienie dla klientów, którzy mogą dostosować odwiedziny do swojego harmonogramu.

Profesjonalizm, doświadczenie oraz usługi najwyższej jakości przyciągają klientów z całego Wałbrzycha. Poza specjalizacją w modelach Mercedes, firma Adam Sierżant oferuje serwis również dla innych marek, co dodatkowo przyciąga szerokie spektrum klientów.

Podsumowując, Adam Sierżant to warsztat samochodowy z Wałbrzycha, który cieszy się niezmiennie wysokim uznaniem wśród klientów. Firma zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, oferując wysoki standard obsługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Adres: Bolesława Krzywoustego 26/3, 58-300 Wałbrzych

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-15:00
wtorek:07:00-15:00
środa:07:00-15:00
czwartek:07:00-15:00
piątek:07:00-15:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja: