Renault Wałbrzych – Promotor – Wałbrzych

Renault Wałbrzych - Promotor - Wałbrzych

Renault Wałbrzych – Promotor to autoryzowany dealer marki Renault z siedzibą w mieście Wałbrzych. Firma ta posiada długoletnie doświadczenie i doskonale zna specyfikę rynku samochodowego. Zlokalizowana przy ulicy Niepodległości 38, zaprasza do swojego salonu od poniedziałku do soboty. Szczególnie doceniają to klienci, ceniący elastyczność i dostosowanie do ich potrzeb.

Salon samochodowy Rename Wałbrzych – Promotor zdobył wysoką ocenę 4,5 na 5 możliwych punktów. Ocena ta opiera się na opinii aż 537 oceniających, co jest dowodem dużej satysfakcji z oferowanych usług. To potwierdzenie, iż firma ta jest wpisana w pełni na pozytywne informacje ze strony klientów, skupiając się na ich satysfakcji.

Renault Wałbrzych – Promotor oferuje szeroką gamę samochodów marki Renault, zarówno nowych, jak i używanych. Firma skupia się na sprzedaży aut tej marki, oferując jednocześnie kompleksowe usługi dotyczące ich serwisowania. Wyróżnia się najwyższym poziomem obsługi klienta, korzystając z doświadczenia personelu i zaawansowanej infrastruktury technicznej.

Firma Promotor posiada również wysoko oceniane usługi online. Klienci korzystający z witryny internetowej grupapromotor.pl/renault mają możliwość zapoznania się z ofertą salonu, a także skorzystania z usług serwisu online. To wszystko sprawia, że Renault Wałbrzych – Promotor jest miejscem, które sprosta najwyższym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jest to firma, którą warto polecić każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm, wysoką jakość obsługi oraz szeroki wybór możliwości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 74 842 40 14 lub osobistego odwiedzenia salonu pod adresem Niepodległości 38 w Wałbrzychu. Pełna dostępność w godzinach pracy umożliwia swobodne dopasowanie terminu wizyty do własnych needs.

Adres: Niepodległości 38, 58-303 Wałbrzych

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:09:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Dealer Renault, Salon samochodowy

Lokalizacja: