Serwis BmwFan Car Garage – Wałbrzych

Serwis BmwFan Car Garage - Wałbrzych

Niezawodność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie – to Serwis BmwFan Car Garage, renomowany warsztat samochodowy, lokalizowany w Wałbrzychu przy ulicy Legnickiej 2. Serwis specjalizuje się w naprawie samochodów marki BMW, jednak nie ogranicza swojej działalności tylko do tego modelu. Dedykowany zespół mechaników, ciągle doskonalący swoje umiejętności, jest w stanie zadbać o dowolny typ pojazdu. Firma jest dostępna dla klientów sześć dni w tygodniu od 08:30 do 17:30 w dni robocze i do 14:30 w soboty.

Opinie klientów nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że Serwis BmwFan Car Garage zasłużenie otrzymuje najwyższą ocenę – pięć na pięć. Fakt, że ten wynik oparty jest o 28 recenzje, wskazuje, że serwis zebrał sporą bazę zadowolonych klientów. Widać, że wartość dodana przez fachową wiedzę mechaników i wysoki standard obsługi jest tutaj doceniana.

Potwierdzeniem jest dostępność Serwisu BmwFan Car Garage na platformie Facebook. Firma utrzymuje aktywną stronę, na której można znaleźć informacje na temat oferowanych usług, a także opinie innych użytkowników. Strona ta cieszy się znacznym zainteresowaniem – nie tylko lokalnie, ale i zagranicznie.

Jedno jest pewne, Serwis BmwFan Car Garage to firma, która jest zawsze gotowa, by pomóc w potrzebie. Centralna lokalizacja w Wałbrzychu, szerokie godziny otwarcia i silny nacisk na jakość usług sprawiają, że jest to warsztat, który stale dąży do zadowolenia swoich klientów. Telefon kontaktowy to +48 690 935 610.

Korzystając z usług Serwisu BmwFan Car Garage można być pewnym, że auto jest w dobrych rękach. Tweet
Unikalne podejście do klienta, niewątpliwa ekspertyza i zaangażowanie czynią z tego miejsca warsztat, gdzie nie tylko samochód, ale przede wszystkim klient jest traktowany ze szczególnym szacunkiem.

Adres: Legnicka 2, 58-302 Wałbrzych

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:30-17:30
wtorek:08:30-17:30
środa:08:30-17:30
czwartek:08:30-17:30
piątek:08:30-17:30
sobota:08:30-14:30
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja: