Truck Bus Serwis Wałbrzych – Wałbrzych

Truck Bus Serwis Wałbrzych - Wałbrzych

Truck Bus Serwis Wałbrzych to renomowany serwis samochodów ciężarowych, umiejscowiony w mieście Wałbrzych, przy ulicy Stefana Batorego 82. Firma cieszy się uznaniem wśród klientów, którzy ocenili jej usługi na 4,4 na 5 możliwych punktów. Zarówno profesjonalizm zespołu, jak i dbałość o szczegół świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług.

Serwis specjalizuje się w naprawie i obsłudze samochodów ciężarowych, głównie marki Mercedes. Wysoko wykwalifikowany personel serwisu jest gotowy do naprawy każdej usterki, od drobnego problemu mechanicznego, aż po skomplikowane uszkodzenia układu silnikowego. Niezawodność i skuteczność działań Truck Bus Serwis Wałbrzych potwierdzają setki zadowolonych klientów.

Otwarty od poniedziałku do soboty, Truck Bus Serwis Wałbrzych jest dostępny dla klientów praktycznie przez cały tydzień. Godziny otwarcia są dogodne dla kierowców samochodów ciężarowych, umożliwiając im dostęp do profesjonalnej pomocy technicznej w razie potrzeby. Decydując się na korzystanie z usług firmy, można mieć pewność, że zawsze otrzyma się szybką i profesjonalną pomoc.

Kontakt z Truck Bus Serwisem Wałbrzych możliwy jest za pomocą telefonu komórkowego +48 533 100 006. Pacjent i pomocny personel jest zawsze gotowy do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące usług serwisu. Swoim klientom firma gwarantuje wsparcie na najwyższym poziomie oraz pełen profesjonalizm.

Innowacyjne podejście do naprawy samochodów ciężarowych to znak firmowy Truck Bus Serwisu Wałbrzych. Firma stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników i wprowadza najnowsze technologie, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego Truck Bus Serwis Wałbrzych to miejsce, które zasługuje na zaufanie każdego kierowcy samochodu ciężarowego.

Adres: Stefana Batorego 82, 58-302 Wałbrzych

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Mechanik samochodowy

Lokalizacja: