• Home
  • Warszawa
  • „Mercedes Chełmżyńska” Stacja Obsługi Samochodów – Warszawa

„Mercedes Chełmżyńska” Stacja Obsługi Samochodów – Warszawa

Firma „Mercedes Chełmżyńska” to renomowany warsztat samochodowy usytuowany w sercu stolicy, pod adresem: 04-239, Chełmżyńska 10G, 04-247 Warszawa. Kathedralne drzwi tego warsztatu otwierają się o 08:00 i zamykają o godzinie 17:00, od poniedziałku do piątku. Niestety dla miłośników weekendowych wizyt, firma jest zamknięta w soboty i niedziele. Dla wielu kierowców mercedesów w Warszawie, „Mercedes Chełmżyńska” to miejsce, które kojarzy się z bezpieczeństwem, niezawodnością i doskonałym serwisem.

Specjalizując się w obsłudze samochodów marki Mercedes, warsztat zyskał sobie opinię ekspertów w swojej dziedzinie. Obsługa w „Mercedes Chełmżyńska” postrzegana jest jako przemyślana, profesjonalna i skoncentrowana na klientach. Efektywność jest tu na równi ważna jak ocena klientów, która jest kluczowa w kształtowaniu reputacji firmy.

Zadzwoń i umów się na wizytę w serwisie „Mercedes Chełmżyńska”, gdzie specjaliści zadbają o Twój samochód, jak o własny. Każdy szczegół jest tu istotny, od pierwszej inspekcji po ostateczne testy jakości. To wszystko sprawia, że „Mercedes Chełmżyńska” to wiarygodny adres dla właścicieli mercedesów w stolicy.

Warsawianie wiedzą, że mogą polegać na osobach prowadzących „Mercedes Chełmżyńska”. Są one nie tylko świetnymi mechanikami, ale także pasjonatami, których zasobność wiedzy i umiejętności przekłada się na satysfakcję klientów. Miejsce to zna każdy właściciel Mercedesa w Warszawie i poleca go innym. Właśnie to zdecydowanie wyróżnia warsztat samochodowy „Mercedes Chełmżyńska” na tle innych.

Serdecznie zapraszamy do kamiennego sklepu pod adresem Chełmżyńska 10G, Warszawa. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas during regular hours, pomiędzy 08:00 a 17:00 od poniedziałku do piątku. Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i pomożemy w utrzymaniu Twojego Mercedesa w najlepszej kondycji przez długie lata do przodu.

Adres: 04-239, Chełmżyńska 10G, 04-247 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply