Serwis BMW, Opel, Ford, Mercedes – Warszawa

Serwis BMW, Opel, Ford, Mercedes - Warszawa

Serwis BMW, Opel, Ford, Mercedes to warsztat samochodowy mieszczący się w stolicy Polski, Warszawie. Położony jest przy ulicy Połczyńskiej 82. Charakteryzuje się szerokim zakresem działalności, skupiającym się głównie na obszarze serwisowania samochodów produkcji niemieckiej. Ta wyspecjalizowana firma posiada bogate doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym, na co wskazuje jej dobrze rozwinięta strona internetowa. Korzystając z jej usług, klienci mają szansę skorzystać z profesjonalnej mechaniki pojazdowej, a także diagnostyki komputerowej.

Dostęp do warsztatu jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00. W godzinach tych klienci mogą liczyć na pełne wsparcie i pomoc ze strony wykwalifikowanej kadry. Każdy problem mechaniczny jest tutaj traktowany indywidualnie, z uwzględnieniem konkretnego modelu samochodu. Samochody osobowe i użytkowe marek niemieckich to specjalność warsztatu.

Dotychczasowej aktywności Serwisu BMW, Opel, Ford, Mercedes towarzyszyły liczne opinie klientów. Na podstawie 16 ocen, firma otrzymała średnią ocenę 3,4 w skali od 1 do 5. Choć jest to wynik dobry, firma nieustannie dąży do doskonalenia swoich usług, chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Działalność Serwisu BMW, Opel, Ford, Mercedes nie kończy się na obsłudze poszczególnych klientów. Firma jest również otwarta na współpracę z innymi podmiotami, oferując obsługę flot samochodowych. Warsztat wyróżnia się na tle innych przede wszystkim szeroką ofertą, obejmującą między innymi obsługę układów kierowniczych, hamulcowych, chłodniczych i wydechowych.

Serwis BMW, Opel, Ford, Mercedes to miejsce, które zrozumie każdy samochód niemiecki. Tu, pod adresem Połczyńska 82, Warszawa, twoje auto będzie w dobrych rękach. Kontakt telefoniczny z warsztatem jest możliwy pod numerem: +48 22 666 31 85.

Adres: Połczyńska 82, 01-302 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-19:00
wtorek:08:00-19:00
środa:08:00-19:00
czwartek:08:00-19:00
piątek:08:00-19:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply