• Home
  • Warszawa
  • SprawnyMechanik.pl – niezależny serwis pojazdów Mercedes – Warszawa

SprawnyMechanik.pl – niezależny serwis pojazdów Mercedes – Warszawa

SprawnyMechanik.pl - niezależny serwis pojazdów Mercedes - Warszawa

SprawnyMechanik.pl to niezależny serwis samochodowy specjalizujący się w pojazdach marki Mercedes. Lokalizacja działalności to Warszawa, Zawodzie 16. Firma cieszy się znakomitą opinią użytkowników, którzy ocenili usługi na 4,8 w skali 1 do 5. Ocena ta jest wynikiem ocenienia przez 50 osób, co sprawia, że serwis jest jednym z lepiej ocenianych w branży.

Działa od poniedziałku do piątku, zaczynając od 6:30 rano. W piątki natomiast zamyka wcześniej, bo o 16:00. W weekendy serwis jest nieczynny. Dzięki takim godzinom jest zdecydowanie dostępny dla osób pracujących na tradycyjny etat i posiadających swój własny samochód.

Zadzwoń pod numer +48 503 663 636 aby umówić się na wizytę. Szczególną uwagę zwracają na diagnozę problemu z samochodem i zalecenie najbardziej odpowiednich działań, które pomogą jego właścicielowi wrócić na drogę w jak najkrótszym czasie.

Dane firmy pokazują, że jest to serwis godny zaufania. Solidność wykonywanych usług potwierdzają liczne pozytywne opinie, jakie udzielili SprawnemuMechanikowi jego klienci. Prawidłowa diagnoza, szybki czas realizacji, a także przyjazne i profesjonalne podejście do klienta – to cechy, które wyróżniają ten serwis na tle konkurencji.

SprawnyMechanik.pl z Warszawy to miejsce, które każdy właściciel Mercedes-Benz powinien mieć na uwadze. Oferuje on nie tylko serwis samochodów osobowych, ale również vanów i pojazdów komercyjnych tej prestiżowej marki. Każda interwencja jest tutaj realizowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zadowolenie klienta jest dla firmy najważniejsze.

Adres: Zawodzie 16, 02-981 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek:06:30-17:00
wtorek:06:30-17:00
środa:06:30-17:00
czwartek:06:30-17:00
piątek:06:30-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply