• Home
  • Chorzów
  • Mr. Stars Centrum napraw blacharsko-lakierniczych – Chorzów

Mr. Stars Centrum napraw blacharsko-lakierniczych – Chorzów

Mr. Stars Centrum napraw blacharsko-lakierniczych - Chorzów

Mr. Stars Centrum to znany i ceniony punkt blacharsko-lakierniczych w Chorzowie. Firma od lat zajmuje się naprawą i konserwacją pojazdów marki Mercedes, której jest oficjalnym serwisem. Magia tego miejsca zaczyna się na adresie 3 Maja 136, bo to tam, mieszkańcy Chorzowa i okolic mogą skorzystać z doświadczenia zespołu specjalistów, gwarantujących najwyższą jakość obsługi.

Co istotne, Mr. Stars Centrum wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów oferując wynajem samochodu z kierowcą. To niewątpliwie ułatwia życie osobom, które zdecydowały się na powierzenie swojego Mercedes w ręce doświadczonych mechaników. Dzięki temu klient nie zostaje bez środka transportu na czas naprawy.

Chorzów jest miastem, w którym punktualność ma duże znaczenie. Właściciele Mr. Stars Centrum mają to na uwadze, dlatego serwis realizuje usługi w godzinach 09:00-17:00 od poniedziałku do soboty. Chociaż w niedzielę serwis jest zamknięty, to mechanicy są zawsze gotowi do pracy, aby każdy Mercedes wrócił na drogę jak najszybciej.

Opinie klientów mówią same za siebie. Na podstawie aż 81 ocen, Mr. Stars Centrum może pochwalić się notą maksymalną, czyli 5 na 5 możliwych punktów. Tak wysoki wynik świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu każdego członka zespołu, który dokłada wszelkich starań, aby naprawy były realizowane szybko i sprawnie.

Kontakt z firmą to czysta przyjemność. Wystarczy wybrać numer +48 883 110 181, aby uzyskać szczegółowe informacje o oferowanych usługach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu Mr. Stars Centrum i przekonania się na własnej skórze, że Mercedes w rękach doświadczonego mechanika jest bezpieczny.

Adres: 3 Maja 136, 41-500 Chorzów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:09:00-17:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Wynajem samochodu z kierowcą

Lokalizacja:

Leave a Reply