• Home
  • Chorzów
  • Superauto.pl – salon samochodów nowych i używanych z finansowaniem! – Chorzów

Superauto.pl – salon samochodów nowych i używanych z finansowaniem! – Chorzów

Superauto.pl - salon samochodów nowych i używanych z finansowaniem! - Chorzów

Superauto.pl to renomowany dealer samochodowy z siedzibą w Chorzowie, którego adres to Stalowa 16, 41-506. Dysponując szerokim wyborem nowych i używanych samochodów wielu popularnych marek, firma jest jednym z największych serwisów leasingowych w kraju. Zasłużone miejsce na rynku potwierdza średnia ocena 4,5 na 5 punktów przyznana przez 1417 oceniających. Jako uczciwy i niezawodny dostawca, Superauto.pl angażuje się w spełnienie marzeń klientów o idealnym samochodzie.

Firma oferuje różnorodne formy finansowania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Znajdziesz tu zarówno ofertę leasingu, jak i pożyczki na samochód, co różni firmę od wielu konkurencyjnych salonów. Ponadto, posiadają szeroki wybór aut, wprowadzając na rynek modele Audi, BMW, Ford, Kia, Lexus, Mazda, Opel, Volvo i inne. Operując na tak szerokim polu, Superauto.pl zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Godziny otwarcia firmy dostosowane są do potrzeb klientów. Salon jest otwarty od 09:00 do 19:00 od poniedziałku do czwartku, w piątki do 16:00, a w soboty zaprasza klientów w godzinach 10:00-15:00. W niedziele salon jest zamknięty. Dzięki tak szerokim godzinom otwarcia, klienci mogą odwiedzić salon w dogodnym dla siebie czasie.

Korzystając ze strony internetowej https://www.superauto.pl/, klienci mają dostęp do najświeższych informacji i oferty firmowej. Strona jest źródłem wielu informacji motoryzacyjnych, w tym aktualności, porad i ofert leasingowych. Firma posiada również własny magazyn motoryzacyjny z ciekawostkami, newsami i prezentacjami najnowszych modeli.

Jako diler wielu znanych marek samochodowych, Superauto.pl jest również dostępny telefonicznie pod numerem +48 881 979 484. Firma zwraca szczególną uwagę na kwestie związane z obsługą klienta, oferując najwyższy standard obsługi. Przykłada dużą wagę do przekazywania rzetelnych informacji na temat dostępnych modeli oraz różnych opcji finansowania, aby pomóc klientom w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących zakupu samochodu.

Adres: Stalowa 16, 41-506 Chorzów

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-19:00
środa:09:00-19:00
czwartek:09:00-19:00
piątek:09:00-16:00
sobota:10:00-15:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Leasing samochodów, Dealer samochodów Audi, Dealer samochodów BMW, Salon samochodowy, Dealer samochodów Ford, Dealer samochodów Kia, Dealer samochodów Lexus, Dealer samochodów Mazda, Dealer Opla, Dealer samochodów Volvo

Lokalizacja:

Leave a Reply