• Home
  • Jaworzno
  • PROMEN – Hurtownia materiałów budowlanych i wyrobów hutniczych – Jaworzno

PROMEN – Hurtownia materiałów budowlanych i wyrobów hutniczych – Jaworzno

PROMEN - Hurtownia materiałów budowlanych i wyrobów hutniczych - Jaworzno

PROMEN to renomowana hurtownia materiałów budowlanych i wyrobów hutniczych położona w samym sercu Jaworzna, na Górnośląskiej 41. Od początku swojej działalności, firma ta zaangażowana jest w dostarczanie najwyższej jakości produktów do realizacji różnego typu projektów budowlanych. Służy pomocą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm budowlanych. Co więcej, +48 32 617 72 64 to numer telefonu pod którym eksperci z PROMEN służą fachowym doradztwem.

Działając na rynku jako skład materiałów budowlanych oraz dostawca wyrobów hutniczych, PROMEN zdobyła reputację niezawodnego partnera w biznesie. Elastyczne godziny otwarcia, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-16:00 oraz w soboty 07:00-12:00, umożliwiają klientom wybór dogodnego terminu na zakupy. W niedzielę natomiast, hurtownia jest zamknięta.

Jaworzno, miasto w którym firma się mieści, jest dobrze skomunikowane z resztą regionu, co ułatwia dostęp do sklepu. Dzięki temu klienci z różnych części Górnośląskiego regionu mogą skorzystać z oferty firmy. Z oceną 3,8 na podstawie 51 recenzji, PROMEN jest uznawany za jednego z zaufanych dostawców materiałów budowlanych w mieście.

Dane dostępne na stronie internetowej firmy, http://promen.jaworzno.pl/budowlanka/, potwierdzają jej zaangażowanie w oferowanie szerokiej gamy produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości. Firma szczyci się również oferowaniem usług transportowych w zakresie dowozu żwiru, piasku oraz innych kruszyw budowlanych na terenie Jaworzna i okolic.

Podsumowując, PROMEN to solidna, godna zaufania firma, której misją jest służenie pomocą w realizacji marzeń o własnym domu lub innym projekcie budowlanym. Wszystko to, ze zrozumieniem dla indywidualnych potrzeb każdego klienta, a także z poszanowaniem dla jego czasu i budżetu. Dlatego też, bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym budowniczym, czy właścicielem domu, PROMEN jest gotowy, aby Ci pomóc.

Adres: Górnośląska 41, 43-602 Jaworzno

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-16:00
wtorek:07:00-16:00
środa:07:00-16:00
czwartek:07:00-16:00
piątek:07:00-16:00
sobota:07:00-12:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Skład materiałów budowlanych, Wyroby hutnicze

Lokalizacja:

Leave a Reply