Turbo-Tec sp z o.o. – Jaworzno

Turbo-Tec sp z o.o. - Jaworzno

Mirująca w świecie motoryzacji, Turbo-Tec sp z o.o. to firma z siedzibą w Jaworznie, przy ulicy Elizy Orzeszkowej 2H. Specjalizująca się w różnorodnych działaniach związanych z motoryzacją, jest rozpoznawalna zarówno jako producent części samochodowych, jak i profesjonalny warsztat samochodowy. Turbo-Tec posiada również własny sklep samochodowy, a na dodatek oferuje usługi serwisu samochodów ciężarowych. Z pozytywną oceną na poziomie 4/5, na podstawie 292 oceniających w Internecie, firma cieszy się świetną reputacją wśród klientów.

Godziny otwarcia Turbo-Tec to czas, gdy profesjonalna załoga jest gotowa służyć swoją wiedzą i doświadczeniem: od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-19:00, w soboty od 08:00 do 13:00, natomiast w niedzielę firma jest zamknięta. Dzięki swojemu usytuowaniu w Jaworznie, lokalnie jak i obszarowo, firma jest wygodnie dostępna dla wielu klientów, potrzebujących wsparcia w zakresie naprawy i konserwacji pojazdów.

Turbo-Tec jest jednym z największych niezależnych producentów w Europie, specjalizującym się w profesjonalnej regeneracji turbosprężarek układów zasilania paliwem. Działanie firmy opiera się na technologicznie zaawansowanym laboratorium oraz profesjonalnie wyposażonym warsztacie. Wykorzystując najnowsze technologie, zapewnia wysoką jakość wykonania usług, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie klientów.

Niesą pierwsze skrzypce w ofercie Turbo-Tec regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch, Delphi i Siemens VDO. Działając na rynku motoryzacyjnym, firma doskonale rozumie potrzeby współczesnych układów zasilania i jest w stanie przeprowadzić profesjonalną regenerację oraz testy pompowtryskiwaczy. Jest to zasługą zaangażowanych i doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług.

Klientom zainteresowanym skontaktowaniem się z firmą, dostępny jest przydatny numer telefonu: +48 32 617 77 33. Zarówno do kwestii związanych z serwisem, jak i wyborem odpowiednich części samochodowych, pracownicy Turbo-Tec są zawsze gotowi udzielić fachowych porad. Dokładne informacje na temat firmie oraz jej pełnej oferty można znaleźć na stronie internetowej http://www.turbo-tec.eu/pl/.

Adres: Elizy Orzeszkowej 2H, 43-600 Jaworzno

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-19:00
wtorek:07:00-19:00
środa:07:00-19:00
czwartek:07:00-19:00
piątek:07:00-19:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Produkcja części samochodowych, Elektryk samochodowy, Sklep samochodowy, Warsztat samochodowy, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply