• Home
  • Legnica
  • Auto Centrum Merena S.C. Serwis Diesel Regeneracja Wtryskiwaczy Legnica – Legnica

Auto Centrum Merena S.C. Serwis Diesel Regeneracja Wtryskiwaczy Legnica – Legnica

Auto Centrum Merena S.C. Serwis Diesel Regeneracja Wtryskiwaczy Legnica - Legnica

Auto Centrum Merena S.C. to renomowany warsztat samochodowy, unikalny w swoim rodzaju, założony i zlokalizowany w sercu miasta Legnica, przy ulicy Pątnowska 16A. Firma specjalizuje się w serwisowaniu samochodów marki Mercedes, choć nie wyłącznie. Dzięki wyspecjalizowanej, doświadczonej kadrze pracowników, Auto Centrum Merena oferuje szeroki zakres usług, począwszy od podstawowych czynności konserwacyjnych, aż po zaawansowane naprawy.

Warsztat szczyci się świetnymi opiniami swoich klientów. Na podstawie ocen 151 osób, firma uzyskała średnią ocenę 4,7 na 5 możliwych punktów, co jest wyrazem jej profesjonalizmu i wysokiej jakości oferowanych usług. Można do nich dzwonić pod numer telefonu: +48 512 351 218, a obsługa z pewnością doradzi w wyborze najodpowiedniejszego dla naszego samochodu serwisu.

Godziny funkcjonowania warsztatu są bardzo przyjazne dla klientów. Auto Centrum Merena S.C. jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00, natomiast w weekendy warsztat jest nieczynny. Ten harmonogram pozwala na dogodną organizację czasu dla wszystkich, zarówno osób, które korzystają z usług warsztatu w trakcie tygodnia, jak i tych, które wolą to robić poza godzinami pracy.

Wyróżniającą usługą, którą oferuje warsztat, jest serwis diesel i regeneracja wtryskiwaczy. To złożona i precyzyjna procedura, która wymaga doświadczenia i prawidłowego sprzętu. Auto Centrum Merena S.C. jest dobrze przygotowane do takich zadań, dzięki czemu jest w stanie oferować kompleksowe usługi dla samochodów z silnikami diesla.

Ta firma wyróżnia się na tle innych serwisów samochodowych przede wszystkim wysokim stopniem profesjonalizmu i doświadczeniem w branży. Własny serwis diesel oraz specjalizacja w obsłudze pojazdów marki Mercedes, sprawia, że Auto Centrum Merena S.C. jest godnym polecenia miejscem dla wszystkich właścicieli tych prestiżowych samochodów.

Adres: Pątnowska 16A, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply