• Home
  • Legnica
  • Kędzierski Arkadiusz. Stacja obsługi samochodów – Legnica

Kędzierski Arkadiusz. Stacja obsługi samochodów – Legnica

Kędzierski Arkadiusz. Stacja obsługi samochodów - Legnica

Kędzierski Arkadiusz, warsztat samochodowy, jest uznany za jedną z premierowych stacji obsługi samochodów w Legnicy. Usytuowany przy Nowodworska 9, 59-220 Legnica, zakład ten jest miejscem, do którego klienci zwracają się, szukając profesjonalizmu i doświadczenia w dziedzinie napraw samochodów, ze szczególnym naciskiem na markę Mercedes.

Z niezwykłą oceną 4,6 na 5 bazującą na 15 recenzjach, Kędzierski Arkadiusz zdobył zaufanie i uznanie wśród lokalnej społeczności. Ten wyjątkowy warsztat samochodowy jest wynikiem niezłomnej pracy i determinacji, które przekładają się na dostarczanie usług najwyższej jakości swoim klientom.

Warsztat jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, podkreślając swoje zaangażowanie w świadczenie sprawnych i efektywnych usług dla swoich klientów. Należy jednak pamiętać, że warsztat jest zamknięty w weekendy.

Klienci mogą łatwo skontaktować się z firmą, dzwoniąc pod numer +48 691 672 322. Przez ten punkt kontaktowy, Kędzierski Arkadiusz utrzymuje bliskie relacje z klientami, gwarantując, że wszelkie pytania, problemy i obawy są szybko i skutecznie rozwiązane.

Mimo że Kędzierski Arkadiusz jest znany z obsługi samochodów Mercedes, warsztat jest w stanie obsługiwać szeroki zakres marek i modeli samochodów, co czyni go wielofunkcyjną stacją obsługi dostosowaną do różnorodnych potrzeb motoryzacyjnych społeczności Legnicy. Dlatego jest on jednym z najbardziej polecanych warsztatów samochodowych w okolicy.

Adres: Nowodworska 9, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply