• Home
  • Legnica
  • Auto Kris Mechanik Samochodowy Legnica – Legnica

Auto Kris Mechanik Samochodowy Legnica – Legnica

Auto Kris Mechanik Samochodowy Legnica - Legnica

Auto Kris Mechanik Samochodowy jest renomowaną firmą mechaniki samochodowej z siedzibą w Legnicy. Zlokalizowany pod adresem Pątnowska 7, 59-220 Legnica, ten serwis specjalizuje się w naprawach bieżących i głównych silników, naprawach zawieszeń, przeglądach przedrejestracyjnych oraz wymianie płynów eksploatacyjnych. Kompetentny i doświadczony zespół mechaników działa na rywaniu motoryzacyjnym, dostarczając profesjonalnych usług, które pokrywają szerokie spectrum potencjalnych problemów z samochodami.

Auto Kris Mechanik Samochodowy cieszy się doskonałą reputacją wśród klientów. Z oceną 4,8 na 5 punktów na podstawie 56 opinii, firma stale udowadnia, że jest liderem w swoim obszarze. Klienci regularnie chwalą zespół firmy za ich fachową wiedzę, troskę o detale oraz komunikatywność. To wszystko przyczynia się do utrzymania wysokiego standardu usług świadczonych przez Auto Kris.

Kontakt z firmą jest łatwy i wygodny. Można to zrobić dzwoniąc na numer telefonu +48 608 789 463. Firma oferuje też pomoc drogową, dążąc do jak najszybszego dotarcia na miejsce i szybkiego usuwania zaistniałych problemów. Obszerna oferta usług oraz odwzajemnione zaufanie klientów przyczyniły się do sukcesu Auto Kris Mechanik Samochodowy na rynku motoryzacyjnym.

Dla wygody klientów, Auto Kris Mechanik Samochodowy ma ustalone godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Firma jest natomiast zamknięta w soboty i niedziele, co pozwala zespołowi na zregenerowanie sił i przygotowanie na następne, pełne wyzwań dni.

Podsumowując, Auto Kris Mechanik Samochodowy to niezawodny partner w dziedzinie mechaniki samochodowej. Zespół cechuje profesjonalizm oraz nieustanna wola rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Taka pozytywna energia i pasja do motoryzacji przekłada się na doskonałe usługi i wielu zadowolonych klientów, którzy nie wahają się rekomendować Auto Kris swoim znajomym.

Adres: Pątnowska 7, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply