BMR Auto Serwis – Szczecin

BMR Auto Serwis - Szczecin

BMR Auto Serwis jest renomowanym warsztatem samochodowym z siedzibą w Szczecinie na ulicy Welecka 36C. Oferta warsztatu skierowana jest przede wszystkim do właścicieli samochodów marki Mercedes, oferując bogaty wachlarz usług jak zawansowana diagnostyka komputerowa, wszelkiego rodzaju naprawy oraz serwis pogwarancyjny.

Poza naprawami mechanicznymi, warsztat oferuje usługi szczegółowej diagnostyki komputerowej, podstawowej w procesie naprawy i serwisu Mercedesów. Klienci, którzy skorzystali z usług BMR Auto Serwis, doceniają solidność i kompleksowość wykonanych prac, co potwierdzają ich opinie. Łącznie 14 recenzji wystawiło średnią ocenę na poziomie 4,6 na 5 punktów.

BMR Auto Serwis jest nie tylko zaufanym warsztatem dla klientów indywidualnych, również floty firmowe korzystają z usług serwisu. Zespół warsztatu składa się z doświadczonych mechaników, którzy w swojej pracy koncentrują się na najwyższej jakości obsługi klienta i precyzyjnym wykonywaniu powierzonych prac. Bez względu na skomplikowanie problemu czy trudność naprawy, podejmują się wyzwań, by przywrócić samochodom sprawność i komfort jazdy.

Kontakt z BMR Auto Serwis jest możliwy zarówno telefonicznie pod numerem +48 504 581 006, jak i poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej warsztatu. Godziny otwarcia to od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy warsztat jest zamknięty.

Dojazd do BMR Auto Serwis z dowolnej części Szczecina jest prosty i wygodny. Z pomocą przychodzi tu strona internetowa firmy, na której znajduje się interaktywna mapa z możliwością wyznaczenia trasy. To zaangażowanie w komfort klienta sprawia, że usługi BMR Auto Serwis są nie tylko na najwyższym poziomie, ale również łatwo dostępne dla każdego użytkownika samochodu marki Mercedes.

Adres: Welecka 36C, 72-006 Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply