• Home
  • Szczecin
  • Getrybe Mechanika Pojazdowa, Serwis Mercedes – Szczecin

Getrybe Mechanika Pojazdowa, Serwis Mercedes – Szczecin

Getrybe Mechanika Pojazdowa, Serwis Mercedes - Szczecin

Getrybe Mechanika Pojazdowa, to renomowana firma działająca na terenie Szczecina, zlokalizowana pod adresem Ludwika Mierosławskiego 3C. Przedsiębiorstwo to ma ogromne doświadczenie w branży motoryzacyjnej, specjalizując się w obszarach takich jak mechanika samochodowa, kontrola pojazdów, naprawa silników Diesla oraz wymiana oleju.

Profesjonalizm i wysokie standardy obsługi klienta są głównymi atutami Getrybe Mechanika Pojazdowa. Dzięki niemu, firma zebrała wiele pozytywnych opinii klientów, którzy ocenili działalność firmy na 4,4 z 5 punktów, na podstawie 71 opinii. Wynik ten świadczy o zaufaniu, jakim cieszy się firma wśród osób korzystających z jej usług.

Firma z dumą oferuje szeroką gamę usług dla pojazdów marki Mercedes. W skład tej oferty wchodzi zarówno obszerny serwis samochodowy, jak i dokładne badania techniczne. To wszystko, zawsze dostarczane z naciskiem na precyzję, jakość i najwyższe standardy. Firma przyciąga klientów nie tylko z Szczecina, ale także z całego regionu, dzięki swojej reputacji jako jednego z najlepszych serwisów Mercedes w okolicy.

Godziny pracy Getrybe Mechanika Pojazdowa są wygodne dla klientów. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-17:00. W soboty i niedziele, stacja jest zamknięta, co pozwala na dokonanie wszelkich niezbędnych serwisów i napraw podczas tygodnia. Klienci mogą skontaktować się z firmą dzwoniąc pod numer +48 91 483 60 56.

Getrybe Mechanika Pojazdowa to solidny wybór dla każdego posiadacza samochodu marki Mercedes, szukającego godnego zaufania warsztatu samochodowego w Szczecinie. Firma nie tylko dostarcza wysokiej jakości serwisu, ale także gwarantuje, że każdy pojazd jest obsługiwany z najwyższym poziomem profesjonalizmu i zrozumienia unikalnej konstrukcji tych prestiżowych pojazdów.

Adres: Ludwika Mierosławskiego 3C, 70-102 Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Stacja kontroli pojazdów, Warsztat samochodowy, Serwis silników Diesla, Wymiana oleju

Lokalizacja:

Leave a Reply