• Home
  • Szczecin
  • J.K Serwis samochodów ciężarowych MAN, DAF, IVECO, MERCEDES – Jarosław Szczęsny – Szczecin

J.K Serwis samochodów ciężarowych MAN, DAF, IVECO, MERCEDES – Jarosław Szczęsny – Szczecin

J.K Serwis samochodów ciężarowych MAN, DAF, IVECO, MERCEDES - Jarosław Szczęsny - Szczecin

J.K Serwis Samochodów Ciężarowych MAN, DAF, IVECO, MERCEDES to prestiżowy serwis samochodów ciężarowych i warsztat samochodowy sytuowany w Szczecinie, przy ulicy Warsztatowej 3. Firma ta oferuje swoim klientom kompleksową obsługę i serwisowanie samochodów ciężarowych, a jej specjalnością są marki takie jak MAN, DAF, IVECO, czy MERCEDES. Działalność firmy koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości usług, korzystając z najnowszych technologii i metod.

Właścicielem firmy jest Jarosław Szczęsny – specjalista z wieloletnim doświadczeniem w branży samochodowej. J.K Serwis zdobył uznanie szerokiej rzeszy klientów, co potwierdzają pozytywne opinie. Na podstawie 29 ocen, firma otrzymała wysoką średnią ocenę 4,8 na 5 możliwych punktów. Ta doskonała reputacja jest wynikiem ciężkiej pracy i ciągłego dążenia do doskonałości.

Wszechstronność usług oferowanych przez J.K Serwis sprawia, że jest on jednym z pierwszych punktów zatrzymania dla właścicieli samochodów ciężarowych w Szczecinie. Obsługa obejmuje nie tylko działania serwisowe, ale także doradztwo i pomoc w zakresie utrzymania pojazdów. Numer telefonu do warsztatu to: +48 739 222 275, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat oferowanych usług.

Godziny otwarcia J.K Serwis są wygodne dla klientów. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00, w soboty od 08:00 do 14:00, natomiast w niedziele warsztat jest zamknięty. Dzięki takim godzinom firmę można łatwo odwiedzić poza standardowymi godzinami pracy.

Firma J.K Serwis to rzetelność, profesjonalizm i wysokiej jakości usługi. Jej renomę potwierdzają nie tylko szereg pozytywnych opinii od zadowolonych klientów, ale również wyniki wyszukiwania w Google, które widoczne są już na pierwszej stronie. Właściciel firmy, Jarosław Szczęsny, oczekuje, że jego serwis będzie dalej rozwijać się i służyć klientom na najwyższym poziomie.

Adres: Warsztatowa 3, 70-713 Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply