• Home
  • Tychy
  • BestDrive EPO-Trans Serwis – Tychy

BestDrive EPO-Trans Serwis – Tychy

BestDrive EPO-Trans Serwis - Tychy

BestDrive EPO-Trans Serwis to renomowany serwis samochodowy z siedzibą w Tychach, przy ulicy Graniczna 5. Cieszy się znakomitą reputacją wśród klientów, co potwierdza średnia ocena na poziomie 4,8 przy 174 wystawionych ocenach. Oferuje szeroki wachlarz usług, takich jak serwis klimatyzacji samochodowej, wymiana oleju, wulkanizacja oraz sprzedaż akumulatorów, opon i felg. Można się z nimi skontaktować pod numerem kontaktowym: +48 32 327 89 18.

Firma BestDrive EPO-Trans Serwis działa od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00 oraz w soboty od 08:00 do 12:00. W niedziele serwis jest nieczynny. Znajduje się w dogodnej lokalizacji dla mieszkańców Tychów i okolic, zapewniając szybką i profesjonalną obsługę klientów.

BestDrive EPO-Trans Serwis, wg informacji z Google, specjalizuje się również w naprawie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Wykonują usługi zgodnie ze standardami technologicznymi, a ich oferta obejmuje również kompleksową obsługę wszystkich marek samochodów na terenie Śląska i Tychów.

Firma BestDrive EPO-Trans Serwis do dużych atutów zalicza również serwis opon, m.in. w zakresie wulkanizacji i wymiany opon. To prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie. Znajdują się w samym centrum Tychów, są łatwo dostępni dla kierowców potrzebujących szybkich i solidnych usług związanych z oponami.

Dodatkowo w BestDrive EPO-Trans Serwis, można liczyć na naprawy i remonty silników, elementów zawieszenia oraz skrzyń przekładniowych. Oferują usługi lawety do przewozu samochodów ciężarowych i dostawczych, co może być niezwykle przydatne w nagłych sytuacjach awarii czy wypadków. To autentyczna „pierwsza pomoc” na drodze.

Adres: Graniczna 5, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:08:00-12:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Serwis klimatyzacji samochodowej, Sklep z akumulatorami, Mechanik samochodowy, Wymiana oleju, Wulkanizacja, Sklep z oponami i felgami

Lokalizacja:

Leave a Reply