• Home
  • Tychy
  • DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto – Tychy

DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto – Tychy

DATA AUTO części samochodowe i serwis ProfiAuto - Tychy

DATA AUTO to renomowana firma motoryzacyjna z siedzibą w Tychach, przy ulicy Mikołowskiej 60. Ta firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, oferując wszechstronne usługi zarówno w zakresie sprzedaży części samochodowych, jak i serwisu ProfiAuto. Miłośnicy motoryzacji docenią bogaty wybór auto części i akcesoriów do samochodów wszystkich marek. Data Auto to partner sieci ProfiAuto, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług i produktów.

Kontakt z firmą jest możliwy pod numerem telefonu +48 32 329 81 00. Godziny otwarcia to od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00, a w soboty od 08:00 do 13:00. W niedziele sklep i serwis są zamknięte. Już dziś zapraszają do skorzystania z szerokiej gamy usług motoryzacyjnych.

Oferta firmy Data Auto obejmuje nie tylko sprzedaż części samochodowych, ale również profesjonalne usługi serwisowe. Firma ma doskonałą reputację wśród szerokiego grona klientów, czego dowodem może być wysoka ocena 4 na 5 na podstawie 283 opinii. Użytkownicy chwalą zarówno jakość oferowanych części, jak i profesjonalizm usług serwisowych.

Data Auto w Tychach to nie tylko sklep motoryzacyjny, ale także miejsce, gdzie Klienci mogą skorzystać z praktycznych szkoleń. Oferta szkoleń obejmuje zarówno cześć teoretyczną, jak i praktyczną z zakresu obsługi i naprawy pojazdów. Firma jest również znana z atrakcyjnej oferty promocyjnej, oferując regularne wyprzedaże i promocje na części samochodowe.

Choć firma prowadzi działalność głównie w Tychach, to dzięki stronie internetowej http://www.data.com.pl/ klienci z całej Polski mają możliwość zapoznania się z ofertą i korzystania z usług serwisowych. W ofercie Data Auto można znaleźć też części renomowanych producentów m.in. Bosch, Monroe, Valeo, Varta, RTS, LuK, NGK, Brembo, a także oleje silnikowe i przekładniowe ProfiPower.

Adres: Mikołowska 60, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Sklep samochodowy, Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply