• Home
  • Tychy
  • Silesia Auto Centrum Sp.z o.o. – Tychy

Silesia Auto Centrum Sp.z o.o. – Tychy

Silesia Auto Centrum Sp.z o.o. - Tychy

Silesia Auto Centrum Sp. z o.o. to renomowany salon samochodowy, który swoją siedzibę ma w mieście Tychy, przy ul. Wałowej 32. Firma zdobyła zaufanie klientów, o czym świadczy jej wysoka ocena na Google, wynosząca 4,4 punktu na podstawie 30 opinii. W ofercie salonu znajdują się samochody wielu prestiżowych marek, w tym szczególnie popularny wśród miłośników motoryzacji Mercedes. Każdy pojazd ma swoją specjalną historię, a zadaniem pracowników Silesia Auto Centrum jest dopasować samochód do oczekiwań każdego klienta.

Obszar działania firmy nie ogranicza się jednak jedynie do sprzedaży samochodów. Jak podaje strona internetowa silesiaautocentrum.pl, Silesia Auto Centrum oferuje również usługę leasingu samochodowego, z wkładem własnym od 0% do 30% wartości auta i wyborem okresu spłaty na 24, 36 lub 48 miesięcy. Po zakończeniu umowy leasingowej klient ma do wyboru dwa warianty – może wykupić auto, albo zwrócić je do salonu. Consulta center:

Ubezpieczenia stanowią kolejną gałąź działalności Silesia Auto Centrum. Firma oferuje pomoc w obliczeniu składki ubezpieczenia OC/AC, pragnąc zapewnić swoim klientom zarówno optymalne koszty, jak i kompleksową ochronę. W sprawach związanych z ubezpieczeniem, właściciele i potencjalni nabywcy samochodów mogą skontaktować się z doradcą firmy.

Salon samochodowy jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00, natomiast w weekendy jest zamknięty. Aby skontaktować się z firmą telefonicznie, można wybrać numer +48 518 746 021.

Za pomocą swojej strony internetowej, Silesia Auto Centrum umożliwia także zamówienie wynajmu samochodów luksusowych i sportowych, gwarantując szybką i łatwą rezerwację. Wypożyczalnia jest szczególnie polecana dla tych, którzy na krótki okres czasu pragną się cieszyć jazdą wyjątkowymi modelami samochodów.

Adres: Wałowa 32, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Salon samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply