• Home
  • Tychy
  • Truck-Tychy części Solbus, Sor, Karosa, Tatra, Daf, Iveco, Mercedes, Man – Tychy

Truck-Tychy części Solbus, Sor, Karosa, Tatra, Daf, Iveco, Mercedes, Man – Tychy

Truck-Tychy części Solbus, Sor, Karosa, Tatra, Daf, Iveco, Mercedes, Man - Tychy

Truck-Tychy to renomowana firma w dziedzinie motoryzacji, która swoją siedzibę ma w Tychach. Znajduje się ona przy Mikołowska 143, 43-100 Tychy. Znana jest przede wszystkim z handlu częściami do różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych i ciężarowych. Obszarem specjalizacji są części Solbus, SOR, Karosa, Tatra, DAF, Iveco, Mercedes, Man, co czyni z niej punkt obowiązkowy dla entuzjastów tych marek. Można się z nimi skontaktować telefonicznie pod numerem: +48 32 216 83 58.

Godziny otwarcia tej firmy to od 08:00 do 16:00 w dni robocze, a w sobotę sklep czynny jest do 13:00. W niedzielę natomiast sklep jest zamknięty. Truck-Tychy kładzie duży nacisk na jakość swoich produktów, co zaowocowało doskonałą reputacją na rynku i wysoką oceną 5 na 5 na podstawie 12 opinii.

Sklep samochodowy Truck-Tychy oferuje szeroką gamę artykułów motoryzacyjnych. Klienci mogą znaleźć tu zarówno części zamienne do pojazdów, jak i różne akcesoria samochodowe. Przykładowo, w ofercie sklepu znajdują się oleje i smary, jak i części do przyczep oraz akcesoria do ciężarówek.

Firma posiada również sklep internetowy (http://www.truck-tychy.pl/), gdzie klienci mogą dokładnie zapoznać się z ofertą, bez konieczności odwiedzania sklepu stacjonarnego. W serwisie wyraźnie widoczne są informacje o dostępnych produktach, cenie i możliwości dostawy, co niewątpliwie ułatwia zakupy.

Podsumowując, Truck-Tychy to firma, która jest autorytetem w dziedzinie dostaw części samochodowych w Tychach. Jej siła tkwi w zróżnicowanej ofercie, profesjonalnym podejściu do klienta i wysokiej jakości oferowanych produktów. Niezależnie od tego, czy poszukujesz części do swojego Mercedesa, czy potrzebujesz fachowej porady na temat odpowiedniego smaru, Truck-Tychy jest miejsce, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Adres: Mikołowska 143, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:08:00-13:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Sklep samochodowy, Rynek części samochodowych, Sklep z akcesoriami samochodowymi, Oleje i smary, Sklep z częściami do przyczep, Sklep z akcesoriami do ciężarówek

Lokalizacja:

Leave a Reply