Ams Kowalski Krzysztof Kowalski – Gdańsk

Ams Kowalski Krzysztof Kowalski - Gdańsk

AMS Kowalski, prowadzony przez Krzysztofa Kowalskiego, to zaufany warsztat samochodowy z siedzibą w Gdańsku, przy ulicy Wincentego Pola 10A. Dzieląc się swoją pasją do motoryzacji oraz wykorzystując swoją wiedzę fachową, firma uzyskała reputację jako solidny mechanik samochodowy, wraz z dodatkowymi usługami takimi jak blacharstwo, lakiernictwo i serwis klimatyzacji. Można się z nimi skontaktować, dzwoniąc pod numer: +48 791 997 969.

Klientele AMS Kowalski zapewnia szeroki zakres usług, łącznie z serwisem motocykli i wulkanizacją, które są rzadko oferowane przez inne warsztaty w rejonie. Jednym z ich mocnych stron jest wysoka jakość usług, co potwierdza średnia ocena na poziomie 4,7 na 5, oparta na opinii 137 klientów. Ich profesjonalizm i rzetelność przekładają się na satysfakcję klientów i sukces firmy.

AMS Kowalski stawia na transparentność i komunikację z klientem. Jak można przeczytać na ich stronie www, „dokładamy wszelkich starań, żeby nasze diagnozy i naprawy były rzetelne i profesjonalne. Podczas naprawy konsultujemy z klientem zakres naprawy”.

Serwis ma dogodne godziny otwarcia od poniedziałku do piątku, od 8:00 rano do 6:00 wieczorem, co daje klientom wystarczająco dużo czasu, aby skorzystać z ich usług. Z powodów operacyjnych serwis jest zamknięty w soboty i niedzielę.

Podsumowując, AMS Kowalski to godne zaufania miejsce dla każdego kto szuka profesjonalnej usługi mechanika samochodowego, lakiernika, elektromechanika, czy blacharza w Gdańsku. Można na nich polegać w zakresie diagnozy, naprawy, serwisu klimatyzacji, jak i wulkanizacji samochodu.

Adres: Wincentego Pola 10A, 80-267 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:08:00-18:00
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Elektryk samochodowy, Lakiernik samochodowy, Mechanik samochodowy, Serwis motocykli, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply