• Home
  • Gdańsk
  • Auto Stacja DELUX Serwis Samochodowy – Gdańsk

Auto Stacja DELUX Serwis Samochodowy – Gdańsk

Auto Stacja DELUX Serwis Samochodowy - Gdańsk

Auto Stacja DELUX to solidny i godny zaufania warsztat samochodowy, usytuowany w sercu Gdańska, przy ulicy Do Studzienki 28. Oferując szeroki wachlarz kompetencji, prężnie działa na lokalnym rynku, zdobywając sobie niezmiennie wysoką opinię wśród klientów. Wyróżniających go na tle konkurencji jest wiele cech, nie tylko profesjonalne umiejętności techniczne, ale również otwartość na potrzeby klienta i szybka realizacja zleceń.

Auto Stacja DELUX posiada specjalistów w wielu dziedzinach motoryzacji, co pozwala klientom na skorzystanie z kompleksowych usług w jednym miejscu. Znajdziemy tutaj serwis klimatyzacji, elektryka samochodowego, a także usługi z zakresu wulkanizacji. Wszystko to sprawia, że firma jest uniwersalnym miejscem, do którego z powodzeniem może zgłosić się każdy kierowca.

Wizytówką warsztatu jest ocena na poziomie 4,5, którą przyznali klienci w liczbie 41 osób. Dalej firmę cechują dogodne godziny pracy, od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 17:00. Dla wielu osób szczególną zaletą jest możliwość kontaktowania się z warsztatem telefonicznie pod numerem +48 795 753 795, co jest wygodnym rozwiązaniem, pozwalającym zaoszczędzić czas.

Pracownicy Auto Stacji DELUX potrafią nie tylko efektywnie naprawiać pojazdy, ale przede wszystkim są ekspertami, którzy z łatwością punktują problematyczne elementy i potrafią je skutecznie usunąć. To nie tylko profesjonaliści, ale ludzie z ogromnym sercem do motoryzacji, co można zaobserwować podczas każdej wizyty.

Klient, który wybierze Auto Stację DELUX, zyskuje nie tylko gwarancję rzetelnej naprawy, ale również partnerski stosunek, zaufanie i szacunek. Firma dba, aby każdy klient był traktowany indywidualnie i czuł się dobrze w tym miejscu. Działalność Auto Stacji DELUX opiera się na trzech filarach, którymi są jakość, bezpieczeństwo i zaufanie. To gwarancje, które daje ten warsztat każdemu zleceniodawcy.

Adres: Do Studzienki 28, 80-227 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply