• Home
  • Gdańsk
  • Vuelta Cars | Warsztat samochodowy | Auto serwis – Gdańsk

Vuelta Cars | Warsztat samochodowy | Auto serwis – Gdańsk

Vuelta Cars | Warsztat samochodowy | Auto serwis - Gdańsk

Vuelta Cars, z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 50, to wysoce profesjonalny warsztat samochodowy, specjalizujący się w szeroko pojętej obsłudze pojazdów. Firma, z powodzeniem działająca na pomorskim rynku, jest znana z dbałości o każdy szczegół i indywidualnego podejścia do Klienta. Zespół Vuelta Cars to wykwalifikowani mechanicy, którzy swoją pracę traktują jako pasję, a nie tylko źródło dochodu.

Warsztat świadczy profesjonalne usługi z zakresu serwisu klimatyzacji samochodowej oraz wulkanizacji. Właściciele Vuelta Cars dbają o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji swojego zespołu, dzieki czemu oferują swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda naprawa jest dokładnie diagnozowana i opisywana Klientowi, aby ten miał pełne zrozumienie stanu swojego pojazdu.

Dane kontaktowe do firmy to: telefon +48 504 076 076 oraz adres Uczniowska 50, 80-530 Gdańsk. Godziny otwarcia warsztatu to od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00. W soboty i niedziele warsztat jest zamknięty. Klienci mogą skontaktować się z warsztatem telefonicznie w przypadku pilnych napraw poza godzinami pracy.

Na podstawie 49 opinii, Vuelta Cars posiada ocenę 4,6 na 5 możliwych punktów. Jest to duża rekomendacja dla wszystkich poszukujących solidnego i rzetelnego warsztatu samochodowego. Klienci zgodnie podkreślają, że Vuelta Cars to godny zaufania partner w obszarze obsługi i naprawy pojazdów, cieszący się niesłabnącą reputacją na rynku.

Podsumowując, Vuelta Cars to profesjonalny warsztat samochodowy z Gdańska, oferujący zróżnicowane usługi, w tym serwis klimatyzacji samochodowej i wulkanizację. Cechuje się wysokim poziomem obsługi Klienta oraz elastycznymi godzinami otwarcia. Działalność firmy potwierdza jej silną pozycję na pomorskim rynku motoryzacyjnym.

Adres: Uczniowska 50, 80-530 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji samochodowej, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply