autoservis Mariusz Szczawiński – Legnica

autoservis Mariusz Szczawiński - Legnica

Autoservis Mariusz Szczawiński jest renomowanym serwisem samochodowym, specjalizującym się w naprawie i konserwacji samochodów marki Mercedes. Położony w mieście Legnica, przy ulicy Nowodworskiej 9, jest uważany za znakomite miejsce do naprawy i konserwacji Twojego pojazdu. Z jego profesjonalnym zespołem mechaników samochodowych, autoservis oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi.

Klienci mogą kontaktować się z firmą poprzez numer telefonu +48 667 124 173. Klientów zaprasza się do kontaktu w godzinach pracy, które przypadają od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-15:00. W soboty i niedziele firma jest zamknięta. Godziny te gwarantują dostępność usług dla szerokiej gamy klientów.

Działalność serwisu Mariusza Szczawińskiego jest wysoko oceniana zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z imponującą oceną 5 na 5 w skali ocen, firma jest znana ze swojego profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. Ta doskonała reputacja to wynik ciężkiej pracy, doświadczenia i pasji zespołu na rzecz doskonałości.

Miejscem, w którym firma Autoservis Mariusz Szczawiński się mieści jest Legnica. Otoczenie miasta oraz jego infrastruktura są sprzyjające dla prowadzenia takich serwisów samochodowych. Klienci z Legnicy i okolic mogą łatwo dotrzeć do serwisu, aby skorzystać z oferowanych usług.

Podsumowując, Autoservis Mariusz Szczawiński to godne zaufania miejsce dla każdego, kto szuka profesjonalnej opieki nad swoim samochodem Mercedes. Z doskonałą lokalizacją w Legnicy, zespołem doświadczonych mechaników, wygodnymi godzinami pracy i świetnymi opiniami klientów, jest to miejsce, które każdy właściciel Mercedes powinien rozważyć.

Adres: Nowodworska 9, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-15:00
wtorek:08:00-15:00
środa:08:00-15:00
czwartek:08:00-15:00
piątek:08:00-15:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply