• Home
  • Szczecin
  • Carman Fabian Mędrkiewicz Warsztat samochodowy Szczecin – Szczecin

Carman Fabian Mędrkiewicz Warsztat samochodowy Szczecin – Szczecin

Carman Fabian Mędrkiewicz Warsztat samochodowy Szczecin - Szczecin

Firma Carman Fabian Mędrkiewicz, należy do renomowanych warsztatów samochodowych spełniających wysokie standardy obsługi klienta w Szczecinie. Działa na rynku od ponad 10 lat i cieszy się uznaniem wśród wielu zadowolonych kierowców, którzy cenią profesjonalizm, rzetelność i uczciwość. W warsztacie oferowane są usługi z zakresu mechaniki samochodowej, serwisu klimatyzacji, blacharstwa samochodowego, a także diagnostyki komputerowej. Działalność firmy skierowana jest na obsługę aut różnych marek.

Siedziba Firmy mieści się pod adresem 26 Kwietnia 81, 71-126 Szczecin. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00, a w sobotę od 08:00 do 14:00. Niedziela jest jedynym dniem, w którym warsztat jest nieczynny. Do kontaktu z obsługą firmy służy numer telefonu +48 91 486 04 10. Wszystkie informacje o działalności można także znaleźć na stronie www firmy.

Carman Fabian Mędrkiewicz to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją do motoryzacji. Firma zdobyła uznanie na rynku, co potwierdza ocena 3,2 na 5, a grupa 83 oceniających to zadowoleni klienci, którzy korzystali z usług warsztatu. Firma zachęca do odwiedzenia galerii warsztatu na ich stronie internetowej, gdzie prezentowane są zdjęcia zrealizowanych usług.

Usługi takie jak blacharstwo samochodowe i serwis klimatyzacji to tylko niektóre z dostępnych w firmie Carman. Dla osób posiadających auta różnych marek oraz samochody ciężarowe, jest idealnym miejscem do diagnostyki i kompleksowej naprawy swojego pojazdu.

Carman Fabian Mędrkiewicz to nie tylko warsztat samochodowy, lecz także centrum diagnostyczne wyposażone w nowoczesne urządzenia umożliwiające skuteczną i precyzyjną naprawę samochodów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mechanici potrafią diagnozować i naprawiać wszystkie, nawet najmniejsze usterki, gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Adres: 26 Kwietnia 81, 71-126 Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:08:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Elektryk samochodowy, Warsztat samochodowy, Centrum diagnostyczne, Inżynier mechanik, Naprawa małych silników, Serwis samochodów ciężarowych

Lokalizacja:

Leave a Reply