V-TRONIC – Szczecin

V-TRONIC - Szczecin

V-TRONIC to renomowany serwis samochodowy, który znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Europejskiej 33. Został on wysoko oceniony przez użytkowników, uzyskując 3,6 punktów na 5 możliwych. To jest ocena, której podstawą jest aż 69 recenzji. Serwis V-TRONIC działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Czyli standardowo, jak wiele innych firm tego typu. W weekendy serwis nie jest czynny.

Najważniejsze do wydobycia jest fakt, że V-TRONIC to nie tylko miejsce, gdzie zdiagnozują i naprawią Twój samochód. To też elektryk samochodowy, centrum diagnostyczne, warsztat tuningu samochodów i serwis klimatyzacji. Co więcej, oferują oni również wynajem samochodu z kierowcą. Taka różnorodność oferty sprawia, że V-TRONIC jest serwisem, w którym każdy kierowca znajdzie to, czego potrzebuje.

V-TRONIC szczyci się szybkim czasem realizacji usług oraz atrakcyjnymi cenami. To są aspekty, które z pewnością przyciągają klientów. Na stronie internetowej serwisu zainteresowani mogą znaleźć często aktualizowane promocje, które pozwalają zaoszczędzić naprawdę sporo. Przykładowe promocje to: Zimowa, wkładająca nacisk na sprawdzenie stanu auta przed trudnym dla niego sezonem, czy też świąteczna, z okazji zbliżających się świąt.

Możliwość umówienia wizyty online to kolejna zaleta serwisu V-TRONIC. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób prowadzi bardzo intensywny tryb życia, jest to nieocenione udogodnienie, które sprawia, że oszczędzamy czas. Co ciekawe, w ofercie V-TRONIC można znaleźć również takie usługi jak chiptuning czy keyless protector.

V-TRONIC to miejsce, gdzie nasz samochód jest w dobrych rękach. To serwis, które oferuje swoim klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Adres do skorzystania z usług to ulica Europejska 33 w Szczecinie. W razie pytań warto się skontaktować telefonicznie pod numerem: +48 91 453 54 65.

Adres: Europejska 33, 71-022 Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Warsztat tuningu samochodów, Wynajem samochodu z kierowcą, Centrum diagnostyczne, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply