• Home
  • Tychy
  • ProfiAuto Serwis P.H.U. REC – Tychy

ProfiAuto Serwis P.H.U. REC – Tychy

ProfiAuto Serwis P.H.U. REC - Tychy

ProfiAuto Serwis P.H.U. REC to renomowany serwis samochodowy zlokalizowany w Tychach przy ulicy Kościuszki 18. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze układów klimatyzacji samochodowej. To renomowany profesjonalista w tej dziedzinie, który oferuje także usługi takie jak naprawy głównych silników i naprawa kompresorów klimatyzacji. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zespół mechaników służy swoją wiedzą i doświadczeniem do rozwiązania każdego problemu związanego z pojazdem.

Wysoki standard świadczonych usług potwierdzony jest oceną 4,3 na możliwych 5 punktów, bazującą na recenzjach 193 klientów. Firma P.H.U. REC wkłada wiele wysiłku w ciągłe podnoszenie jakości swoich usług, aby zawsze sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. ProfiAuto Serwis zdobywa swoją reputację poprzez konsekwentne dostarczanie wysokiej jakości usług i stałe dążenie do doskonałości.

Godziny otwarcia serwisu to od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00. W soboty i niedziele serwis jest nieczynny. Obsługa klienta jest zawsze gotowa do udzielenia pomocy, zarówno telefonicznie pod numerem +48 504 207 005, jak i bezpośrednio na miejscu. Wykwalifikowany personel odpowie na wszelkie pytania i pomoże w rozwiązaniu problemów.

Usługi serwisu ProfiAuto Serwis P.H.U. REC obejmują nie tylko obsługę klimatyzacji, ale także serwis mechaniczny, usługi elektryka oraz wulkanizację. Niezależnie od problemu, jaki napotkają klienci na swojej drodze, jest to miejsce, gdzie otrzymają oni profesjonalną pomoc i doradztwo.

Z myślą o wygodzie swoich klientów, firma prowadzi również swoją stronę internetową, na której można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych usług oraz dane kontaktowe. Pracownicy ProfiAuto Serwis P.H.U. REC z przekonaniem podkreślają, że ich główną misją jest zapewnienie satysfakcji i bezpieczeństwa każdemu klientowi, zarówno na drodze, jak i poza nią.

Adres: Kościuszki 18, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk, Wulkanizacja

Lokalizacja:

Leave a Reply