• Home
  • Tychy
  • Mod Car Auto Części Mechanika Wulkanizacja Opony – Tychy

Mod Car Auto Części Mechanika Wulkanizacja Opony – Tychy

Mod Car Auto Części Mechanika Wulkanizacja Opony - Tychy

Mod Car Auto to znana i renomowana firma z siedzibą w mieście Tychy, której działalność skupia się na obszarach: mechaniki samochodowej, sprzedaży części samochodowych, usług warsztatowych, wulkanizacji oraz sprzedaży opon i felg. Firma usytuowana jest pod adresem Wschodnia 71, 43-100 Tychy i można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem: +48 535 345 374. To miejsce, w którym klienci znajdą kompleksową pomoc i wsparcie w zakresie utrzymania swojego pojazdu.

Firma Mod Car Auto cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Na podstawie 60 opinii, firmę oceniono na 4,3 w skali 1-5. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz profesjonalizmie w obszarze mechaniki samochodowej oraz sprzedaży części samochodowych. Firma od lat dostarcza rozwiązań z zakresu naprawy i konserwacji pojazdów, co przekłada się na szereg zadowolonych klientów.

Godziny otwarcia firmy Mod Car Auto, umożliwiają skorzystanie z jej usług w dogodnym czasie. W dniach od poniedziałku do piątku można skorzystać z usług firmy w godzinach 09:00-17:00, zaś w soboty to miejsce jest otwarte od 09:00 do 14:00. W niedzielę firma jest zamknięta. Obszerne godziny otwarcia stwarzają możliwość skorzystania z usług, niezależnie od indywidualnych preferencji czasowych klientów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o mechanikę samochodową, sklep samochodowy, warsztat samochodowy czy wulkanizację, firma Mod Car Auto oferuje szeroki zakres usług. Klienci mogą liczyć na pomoc w zakresie obsługi swoich pojazdów, od codziennych napraw po bardziej skomplikowane usługi jak wulkanizacja czy wybór odpowiednich części samochodowych. Zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy powodują, że każde zlecenie wykonane jest z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Podsumowując, Mod Car Auto to firma, która zapewnia wiarygodne, kompleksowe i profesjonalne usługi dla wszystkich, którzy poszukują wsparcia w utrzymaniu i naprawie swojego pojazdu. Znajdując się na rynku od wielu lat, firma stale rozwija swoje usługi i poszerza ofertę, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów. To miejsce, w którym klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz miłą i pomocną obsługę.

Adres: Wschodnia 71, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:09:00-17:00
wtorek:09:00-17:00
środa:09:00-17:00
czwartek:09:00-17:00
piątek:09:00-17:00
sobota:09:00-14:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Sklep samochodowy, Warsztat samochodowy, Wulkanizacja, Sklep z oponami i felgami

Lokalizacja:

Leave a Reply