TOMOTIV – Tychy

TOMOTIV - Tychy

TOMOTIV to rodzinna firma mieszcząca się w Tychach, pod konkretnym adresem Budowlanych 156. Jest to serwis samochodowy wysoko ceniony przez klientów, o czym świadczy ocena na poziomie 4,7 na podstawie 105 opinii. Specjalizuje się w różnorodnych dziedzinach, takich jak mechanika, blacharstwo, serwis klimatyzacji, lakierowanie samochodów czy wypożyczalnia aut, co czyni z niej miejsce o kompleksowej obsłudze każdego samochodu.

Wyróżniającym elementem jest serwis silników Diesla oraz rynek części samochodowych, dzięki czemu klienci mają pewność, że otrzymują części najwyższej jakości. Firma działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00, dając możliwość serwisowania auta nawet osobom pracującym w standardowych godzinach pracy.

TOMOTIV to firma działająca z myślą o zadowoleniu klienta. Firma zapewnia, że dba o każdy detal, niezależnie czy jest to mechanika, blacharstwo czy lakierowanie. Twierdzi, że samochód to tysiące detali, a każdy z nich ma znaczenie dla konkretnego użytkownika. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże floty samochodowe.

Firma działa na terenie ZDZ w Tychach i jest łatwo dostępna dla mieszkańców miasta. TOMOTIV posiada numer telefonu: +48 600 072 781 dostępny dla wszystkich, którzy chcą zasięgnąć informacji o oferowanych usługach czy umówić się na serwisowanie auta. Przyjazny i profesjonalny personel służy radą i pomocą, doradzając najlepsze opcje dla klienta i jego samochodu.

W opartej na zaufaniu relacji z klientem, TOMOTIV zyskał reputację serwisu, na którym można polegać. Firma jest zawsze gotowa do efektywnej i szybkiej pracy, utrzymując swoje usługi na najwyższym poziomie przez wiele lat działalności. Te i inne czynniki przyczyniły się do wysokiej oceny na podstawie opinii klientów, co potwierdza prestiż firmy na rynku usług motoryzacyjnych.

Adres: Budowlanych 156, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Blacharstwo samochodowe, Mechanik samochodowy – nadwozia, Lakiernik samochodowy, Rynek części samochodowych, Wypożyczalnia samochodów, Serwis silników Diesla, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply