• Home
  • Legnica
  • Mobilny Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Tir, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych – Legnica

Mobilny Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Tir, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych – Legnica

Mobilny Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Tir, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych - Legnica

Mobilny Serwis i Naprawa Samochodów Ciężarowych Tir, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych to ceniona firma z miasta Legnica, która cieszy się uznaniem klientów dzięki szeroko zakrojonym usługom i profesjonalizmowi. Firma, usytuowana pod adresem Bagienna 1, 59-220 Legnica, wykonuje całościowe usługi serwisowe oraz naprawcze dla małych i dużych silników. Specjalizuje się zwłaszcza w serwisie samochodów ciężarowych, ale też warsztacie tuningu, naprawie kosiarek i innych maszyn.

Firma jest dostępna dla klientów we wszystkie dni tygodnia, 24h na dobę. Można zatem liczyć na szybką pomoc w sytuacji nagłej awarii. W razie potrzeby, doświadczeni specjaliści udzielą wsparcia przez telefon, pod numerem +48 661 459 018.

Mobilny Serwis i Naprawa Samochodów Ciężarowych Tir wypracował sobie mocną pozycję w branży. O jakości usług świadczy ocena na poziomie 4.9 na 5 możliwych punktów, wystawiona przez 45 oceniających. Tak wysoka ocena na pewno jest wynikiem konsekwentnego realizowania standardów obsługi klienta, wykorzystywania najnowszych technologii oraz trzymania się najwyższych standardów jakościowych.

Firma koncentruje swoje działania na pomoc drogowej i profesjonalnym serwisie sprzętu rolniczego. Wśród oferowanych usług są też naprawa małych silników oraz pomoc drogowa, co pewnie stanowi o unikalności i różnorodności oferty firmy. Oferta jest skrojona pod potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują nie tylko profesjonalizmu, ale też elastyczności i wszechstronności.

Właściciele Mobilnego Serwisu i Naprawy Samochodów Ciężarowych Tir z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Wszystko to sprawia, że firma to niezawodny partner dla wszystkich posiadaczy samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych czy też budowlanych. Potwierdzeniem wysokiego standardu usług jest liczba zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z usług firmy i polecają ją innym.

Adres: Bagienna 1, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:Czynne całą dobę
wtorek:Czynne całą dobę
środa:Czynne całą dobę
czwartek:Czynne całą dobę
piątek:Czynne całą dobę
sobota:Czynne całą dobę
niedziela:Czynne całą dobę

Usługi: Serwis samochodów ciężarowych, Warsztat tuningu samochodów, Warsztat samochodowy, Serwis silników Diesla, Serwis sprzętu rolniczego, Naprawa kosiarek, Warsztat naprawy maszyn, Mechanik samochodowy, Pomoc drogowa, Naprawa małych silników

Lokalizacja:

Leave a Reply