Premio Decart Legnica – Legnica

Premio Decart Legnica - Legnica

Premio Decart Legnica to wszechstronna firma zajmująca się obsługą pojazdów. Specjalizuje się w różnorodnych usługach, takich jak mechanika samochodowa, wymiana oleju czy wulkanizacja. Ponadto, prowadzi również sklep z akumulatorami oraz oponami i felgami, oferując klientom kompleksową obsługę, nie tylko w aspekcie napraw, ale i utrzymania samochodu. Firma znajduje się pod adresem Opolska 15, 59-220 Legnica, co pozwala na łatwy dostęp dla mieszkańców miasta i okolic.

Lokalizowana w Legnicy, firma cieszy się dużym uznaniem klientów, co potwierdza średnia ocena 4,5 na podstawie aż 321 opinii. Swoją renomę Premio Decart Legnica buduje na profesjonalizmie, doświadczeniu i niezawodności, które to cechy charakteryzują jej działalność i świadczone usługi. Do kontaktu z firmą służy numer telefonu +48 76 854 74 48.

Premio Decart Legnica to serwis, który dostosowuje swoje godziny otwarcia do potrzeb klientów. Swoje usługi oferuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00, a w sobotę jest otwarty od 08:00 do 16:00. W niedziele firma nie prowadzi działalności, co daje pracownikom czas na odpoczynek i regenerację, by z jeszcze większą efektywnością służyć klientom w pozostałe dni tygodnia.

W opinii konsumentów Mechanik samochodowy to jeden ze stanowisk, na których Premio Decart Legnica zasługuje na szczególne uznanie. Firma dobrze radzi sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi problemami mechanicznymi – od prostych napraw po skomplikowane kwestie techniczne, które wymagają wysokiej wiedzy i doświadczenia. Jest to miejsce, do którego klienci wracają ze spokojem, wiedząc, że ich samochód jest w dobrych rękach.

Działalność Premio Decart Legnica jest wysoce profesjonalna, obszerna i skupia się na obszarach kluczowych dla każdego właściciela samochodu, takich jak mechanika samochodowa, sklep z akumulatorami, wymiana oleju, wulkanizacja, sklep z oponami i felgami. Dzięki doświadczeniu, niezawodności i wysokiej ocenie wystawionej przez klientów, firma cieszy się znakomitą reputacją, a jej usługi są cenione na lokalnym rynku.

Adres: Opolska 15, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-17:00
wtorek:08:00-17:00
środa:08:00-17:00
czwartek:08:00-17:00
piątek:08:00-17:00
sobota:08:00-16:00
niedziela:Zamknięte

Usługi: Mechanik samochodowy, Sklep z akumulatorami, Wymiana oleju, Wulkanizacja, Sklep z oponami i felgami

Lokalizacja:

Leave a Reply