• Home
  • Zabrze
  • DIAGNOSTYKA.COM.KB montaż LPG,hamownia,chip tuning – Zabrze

DIAGNOSTYKA.COM.KB montaż LPG,hamownia,chip tuning – Zabrze

DIAGNOSTYKA.COM.KB montaż LPG,hamownia,chip tuning - Zabrze

DIAGNOSTYKA.COM.KB to popularny i dobrze oceniany warsztat samochodowy z siedzibą w Zabrzu, mieście Roosevelta 122. Specjalizuje się w montażu instalacji LPG, diagnostyce hamulców i chip tuningu. Firma cieszy się dużym zaufaniem wśród kierowców, o czym świadczy wysoka ocena – 4,8 na 5 możliwych punktów, przyznana przez 147 osób.

Sztab profesjonalistów z DIAGNOSTYKA.COM.KB szkoli się w najnowocześniejszych systemach montażu LPG. Warsztat jest także znany z oferowania kompleksowych usług tuningu samochodów – od podstawowych modyfikacji silników do zaawansowanego tuningu chipowego. Dbałość o szczegóły i wysoki poziom fachowości to cechy, które odróżniają ten warsztat od konkurencji.

Warsztat mieści się w łatwo dostępnym miejscu, umożliwiającym łatwy dojazd dla klientów z całego Zabrza i okolic. Łatwo zauważyć, że DIAGNOSTYKA.COM.KB jest gwarancją profesjonalizmu, jakości usług i skutecznej diagnostyki.

Dla wygody klientów, DIAGNOSTYKA.COM.KB ma dogodne godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. W soboty i niedziele warsztat jest zamknięty. Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem: +48 795 405 028.

Potwierdzeniem jakości i rzetelności usług DIAGNOSTYKA.COM.KB jest mnóstwo pozytywnych komentarzy na różnych platformach internetowych. Jedna z nich to: „Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. Nigdy się nie spotkałem z takim poziomem profesjonalizmu co u Państwa” – Bolo Z., zaledwie trzy miesiące temu.

Adres: Roosevelta 122, 41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Warsztat tuningu samochodów, Montaż instalacji LPG

Lokalizacja:

Leave a Reply