• Home
  • Zabrze
  • Centrum Samochodowe Szczurek Garage – Pomoc drogowa 24h – Zabrze

Centrum Samochodowe Szczurek Garage – Pomoc drogowa 24h – Zabrze

Centrum Samochodowe Szczurek Garage - Pomoc drogowa 24h - Zabrze

Centrum Samochodowe Szczurek Garage to czołowy serwis samochodowy usytuowany w Zabrzu. Firma znana jest z szerokiego wachlarza usług, który obejmuje m.in. serwis klimatyzacji, wypożyczalnię samochodów oraz wynajem pojazdów z kierowcą. Mechanicy pracujący w Szczurek Garage są wysoko wyspecjalizowanymi ekspertami, którzy przekładają swoją pasję i zaangażowanie na najwyższą jakość świadczonych usług.

Zlokalizowane przy Plutonowego Ryszarda Szkubacza 10, serwis zapewnia pomoc drogową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – usługa ta jest szczególnie ceniona przez klientów Szczurek Garage. Firma jest dostępna dla swoich klientów w dni powszednie pomiędzy 7:00 a 17:00. Godziny otwarcia, zarówno jak lokalizacja i dostęp do pomocy drogowej, świadczą o wysokiej trosce firmy o dobro klienta.

Poza jakością świadczonych usług, Szczurek Garage odróżnia się na tle konkurencji poprzez wysoki standard obsługi klienta. Na podstawie 396 opinii, firma otrzymała ogólną ocenę 4,5 na 5, co wskazuje na to, że specjaliści z Szczurek Garage nie tylko znają się na motoryzacji, ale również umiejętnie nawiązują relacje z klientami.

Centrum Samochodowe Szczurek Garage to również profesjonalny serwis klimatyzacji, który przeprowadza przeglądy, odgrzybianie i naprawy układów klimatyzacyjnych. Firma cieszy się uznaniem klientów, dla których auta nie są tylko maszynami, ale częścią ich życia. Dzięki dbałości o szczegóły i utrzymaniu wysokiej jakości obsługi, zespół Szczurek Garage postrzegany jest jako zaufany partner w dziedzinie obsługi samochodów.

Doskonała ocena klientów i szeroka gama oferowanych usług czyni Centrum Samochodowe Szczurek Garage jednym z wiodących serwisów samochodowych w Zabrzu. Zawsze gotowi do pomocy specjaliści, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, są w stanie poradzić sobie z każdym problemem technicznym. Do firmy można skontaktować się telefonicznie dzwoniąc na numer: +48 32 888 66 60.

Adres: Plut. R, Plutonowego Ryszarda Szkubacza 10, 41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-17:00
wtorek:07:00-17:00
środa:07:00-17:00
czwartek:07:00-17:00
piątek:07:00-17:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy, Serwis klimatyzacji, Wypożyczalnia samochodów, Wynajem samochodu z kierowcą, Mechanik samochodowy, Pomoc drogowa

Lokalizacja:

Leave a Reply