Auto Servis ORLANDO – Zabrze

Auto Servis ORLANDO - Zabrze

Auto Servis ORLANDO to renomowany warsztat samochodowy zlokalizowany na ulicy Ofiar Katynia 68, w mieście Zabrze. Specjalizują się w pełnym zakresie usług związanych z motoryzacją, oferując m.in. mechanikę samochodową, obsługę zawieszeń, układu hamulcowego, napędowego, wydechowego, oraz serwis opon. Ekspertom Auto Servis ORLANDO można zaufać – firma posiada wysoką ocenę 4,4 na 5 punktów, wystawioną przez 34 osoby. Bez wątpienia to doskonałe odzwierciedlenie jakości oferowanych przez nich usług.

Pod numerem telefonu +48 513 762 820 można skontaktować się z profesjonalnym zespołem Auto Servis ORLANDO, uzyskać wszelkie niezbędne informacje lub ustalić termin wizyty. Warsztat czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 16:00, natomiast w weekendy jest nieczynny. Dzięki elastycznym godzinom otwarcia, jest odpowiednim miejscem dla osób pracujących w standardowych godzinach.

Wysiłek Auto Servis ORLANDO w dbałość o zadowolenie klientów jest zauważalny nie tylko w jakości świadczonych usług, ale również w trosce o transparentność. Firmy misją jest oferowanie usług o najwyższym standardzie, jednocześnie utrzymując racjonalne i sprawiedliwe ceny. Swoją misję realizują poprzez szanowanie swoich klientów, lecz również swojej własnej pracy.

Zabrze i mieszkańcy tego miasta mogą cieszyć się dostępem do tak wiarygodnego specjalisty w dziedzinie serwisu samochodowego. Firma Auto Servis ORLANDO to wybór godny zaufania, którego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie i wysoka ocena. Ich zaangażowanie i doświadczenie zapewniają klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zakres usług oferowanych przez Auto Servis ORLANDO pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów posiadających różne marki i modele samochodów, w tym także słynne mercedesy. Skierowanie swojego auta do tego warsztatu to gwarancja nie tylko profesjonalnej obsługi, ale również uczciwości i rzetelności w działaniu. Auto Servis ORLANDO to miejsce, które warto odwiedzić, jeżeli szuka się sprawdzonych rozwiązań w branży motoryzacyjnej.

Adres: Ofiar Katynia 68, 41-808 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:07:00-16:00
wtorek:07:00-16:00
środa:07:00-16:00
czwartek:07:00-16:00
piątek:07:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Warsztat samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply