VW group Zabrze – Zabrze

VW group Zabrze - Zabrze

VW Group Zabrze to renomowana firma motoryzacyjna, która wypracowała solidną pozycję na rynku, o czym świadczy średnia ocena 4,5 przyznanej przez 25 oceniających. Mieści się przy Maksymiliana Filipka 25, 41-811 Zabrze. Zabrze jest miastem, w którym firma osiągnęła sukces, dzięki oferowaniu wysokiej jakości usług. VW Group Zabrze, mimo iż skupia się na marce Mercedes, oferuje szerokie spektrum usług dla wszystkich marek pojazdów.

Zakres działalności firmy jest imponujący – od mechaniki samochodowej, przez serwis klimatyzacji, po lakiernictwo i elektrykę samochodową. Wszystko to pod jednym dachem, co zdecydowanie ułatwia komunikację z klientem i sprawia, że jest to miejsce, do którego klienci wracają, wiedząc, że mogą zaufać profesjonalizmowi i kompetencji fachowców.

Należy podkreślić, że działalność VW Group Zabrze oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy mechaników. Firma stawia na ciągłe doskonalenie umiejętności swoich pracowników, co przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, natomiast w weekendy jest zamknięta.

Biorąc pod uwagę informacje dostępne na stronie internetowej firmy, jest jasne, że VW Group Zabrze dba o swoją obecność w sieci. Interaktywna strona internetowa umożliwia potencjalnym klientom zapoznanie się z ofertą firmy oraz łatwy kontakt. Numer kontaktowy to: +48 662 094 617.

Podsumowując, VW Group Zabrze jest silną pozycją na rynku motoryzacyjnym w Zabrzu. Jego renoma, doświadczenie, profesjonalizm i szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych przemawiają za tym, by firma ta była rozważana przez każdego właściciela pojazdu, który ceni sobie jakość i sprawne usługi.

Adres: Maksymiliana Filipka 25, 41-811 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:Zamknięte
niedziela:Zamknięte

Usługi: Sklep samochodowy, Serwis klimatyzacji, Elektryk samochodowy, Lakiernik samochodowy, Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Leave a Reply